WAV #1800

Gratulujeme k dosažení pomyslné geoplnoletosti. Pokud to doteď bylo jen Tvé geodětství, tak jsem docela zvědavá na Tvé geomužství…:D;):DB)

No, já už ty počty u WAVa ani nestačím sledovat, jak mu to rychle naskakuje. :slight_smile: Každopádně GRATULUJI, dvoutisícovka už je blízko! B)

Gratulujeme! Ty teda frcis. :slight_smile:

Vláďo šlap, další úžasná geometa už je na dohled. Zdraví D+H.

Ta rychlost bude těmi vhodně volenými jubilejními kešemi :-). Drž se parde!!! B)

Tyyyy vogo! Gratuluju! A nechceš mi tu osmnáctku občas půjčit? :wink:

Není to tak dlouho, co mi prošla rukama Tvá tisícovková mince a Ty už budeš startovat další, ne? Ať se daří a brzy někde nashle :slight_smile:

[color=blue]Chvíli se sem nepodívám a sedmnáctka už je zas o rok starší :o. Vláďo, gratulujeme a zítra to na Svačince zapijem (teda pokud dorazíš).

Ivo a tým [/color]

Vlado, gratulujem. Navi na tajnem zavode, kde to jiste zapijem.

To je otevřených krabiček, gratuluji.

I já gratulujuuuuuuuu. :slight_smile: