Gratulujeme k dosažení pomyslné geoplnoletosti. Pokud to doteď bylo jen Tvé geodětství, tak jsem docela zvědavá na Tvé geomužství…:D;):DB)
No, já už ty počty u WAVa ani nestačím sledovat, jak mu to rychle naskakuje.
Každopádně GRATULUJI, dvoutisícovka už je blízko! B)
Gratulujeme! Ty teda frcis. ![]()
Vláďo šlap, další úžasná geometa už je na dohled. Zdraví D+H.
Ta rychlost bude těmi vhodně volenými jubilejními kešemi :-). Drž se parde!!! B)
Tyyyy vogo! Gratuluju! A nechceš mi tu osmnáctku občas půjčit? ![]()
Není to tak dlouho, co mi prošla rukama Tvá tisícovková mince a Ty už budeš startovat další, ne? Ať se daří a brzy někde nashle ![]()
[color=blue]Chvíli se sem nepodívám a sedmnáctka už je zas o rok starší :o. Vláďo, gratulujeme a zítra to na Svačince zapijem (teda pokud dorazíš).
Ivo a tým [/color]
Vlado, gratulujem. Navi na tajnem zavode, kde to jiste zapijem.
To je otevřených krabiček, gratuluji.
I já gratulujuuuuuuuu. ![]()