Tak jsem zrovna obdržel žhavou SMS přímo z terénu, že WAV pokořil 300 nalezenou cache. K jeho tempu od 1.8.2006 to je celkem fofr [:P]. Takže Vláďo gratuluji a pokud se neukážeš ještě dneska, tak v pondělí se uvidíme na 100%.
Sakra, sakra to je ale rychlost [;)] taky gratuluju [^] a jen tak dál.
Safra, tož za chvílu mě už asi doženeš né?, jak to proboha děláš? Blahopřeji z Hané.
Fíha, to je tempo [:)] gratulujeme a přejeme hodně dalších geozážitků…
Hezke cislo. Moc gratuluji a preji jeste mos peknych nalezu pri ceste za sipkou.
Prave jsem po procitani for chtel zalozit Wavovi nove vlakno a ted koukam, ze by to bylo dva dny po oslave. Gratuluju, chlape. At Ti to hleda dal se stejnou vervou [;)]
WAV? WHOW [Y]
Blahopřejeme.
Do háje, to je rychlost, už to nestačím ani sledovat [:O]. Takže Vláďo, velká gratulace [^] a jak už jsem psal minule i předminule - "milénisti" už se třesou... [;)].
Ivo a tým