Nástup na 500 byl úchvatný. Jen v poslední desítce jsi nás trochu natahoval. Od pátku to bedlivě střežíme a prožíváme s Tebou. No a že Tě nesežral pes, nezabásli policajti, tož Ti konečně můžeme srdečně pogratulovat: "wow WAV"!
[^][:D][B][;)][au][H][Y][<:o)][D][8-)][C][8-|]
Dávali jsme Ti týden, ale jak se dalo předpokládat stačil víkend a je to tady … gratulujeme !!!
rubick
duben 30, 2007, 7:29am
3
Tož si říkám, je to vůbec možné? Už zase další stovka? No gratuluju [^] - do konce prázdnin je tam s tímhle tempem sichr tisícovka…!!! [Y]
Tak ať tě to pořád baví a dál rozšiřuješ svůj geoobzor.
Tak tomu říkám tah na bránu, doufám, že ti naši hokejisti to taky tak rozjedou. Gratuluju i k dalším metám.
abakus
duben 30, 2007, 9:02am
6
Gratuluju, vidím, že už jsi se taky parádně zbláznil… tak vítej do klubu [;)]
mitak
duben 30, 2007, 3:27odp.
7
ÓÓÓ první skutečná oslava: Gratuluju (aji Peťce [:D])
JaKr
duben 30, 2007, 8:23odp.
8
Pěkné číslo, blahopřejeme.
WAV
květen 1, 2007, 6:53am
9
Děkuji všem kamarádům, za gratulaci.
To MarcanC: To jsem nenatahoval ja, ale Peťka, kterou bolely nozky a ja ji to nechtel znechutit. Některé poslední akce byly opravdu dramatické.[li]
To Rubick: Je fakt, že jsem teˇměl několik víkendů po sobě docela aktivních tak to naskočilo (nechceš jet se mnou na pohádku/rozprávku u Hlučína?)
To Jedla-Bedla: U hokejistu mi staci mensi skore, hlavne aby bylo kladny. Uz mas spraveneho zelezneho ore ?
To Abakus: Myslim, že jsem se pomátl už někdy kolem 62 kešky[<:o)]
To Mitak: Peťka Tě taky pozdravuje, myslím, že jí začnu více hlídat [;)]
mitak
květen 1, 2007, 12:04odp.
10
No dovol ?!? Taťko [:D][;)]
No, snad už o víkendu vyrazím, už mě svrbí celý člověk, ale ještě že ty krabičky nikam nemohou utýct. Už se nemohu dočkat.
Přidáváme se ke gratulantům - ten rozsah 450 až 600 je v poslední době takový krátkookamžikový, takže snad klidně rovnou i k další stovce!!! [Y]
Pripojuji se ke gratulantum.
I_B_M_H
květen 9, 2007, 1:10odp.
14
Vždyť jsem to říkal, že než se sem zase podívám, bude další stovka pokořena. Gratulujeme k "půllitru".
Ivo a tým
sberac
květen 10, 2007, 9:37am
15
Gratulujeme, to je teda tempo! A ještě publikovaná vlastní earthcache! Ať se daří!
WAV
květen 10, 2007, 4:28odp.
16
To Sberac: Díky. Je třeba sbirat zároveň s keškama co nejvíce zkušenosti aby ty moje výtvory za něco stály. Mj. jsem se inspiroval i u Vás.[Y]
dandra
květen 10, 2007, 8:28odp.
17
Gratulace v poločase… [;)]
Selmice
květen 10, 2007, 11:11odp.
18
no tedy… to tedy gratuluju… opozdene ale prece…uz mas zase pekne nakroceno [:D] myslim ze ta dalsi petistovka pujde jeste rychlejc [:)]