Wav ma 1400

Teda to byl raketovy prelet 14ti stovkove mety. :o :smiley: No teda. Nezbyva nez gratulovat. Neboj Vlado, zavislost se uz dneska da lecit. :smiley:

To je uzasne tempo! Vidim, ze se ve Vidni darilo… Tak at se dari alespon stejne tak i nadale. Fakt super!

Také gratuluju a ani se nestačím divit, jaké jsi nasadil tempo. :slight_smile: Jen tak dál! B)

Vidím, že společné lovy s brněnskými draky nesou ovoce. Blahopřejeme k dalšímu mezníku na cestě do geopekel.

Gratuluji další stovce. To je tedy fofr.

Gratulujeme :slight_smile:

Připojuji se ke gratulacím, já se k takovému hausnumeru dostanu tak v padesátce :wink:

teda Ty to taky pěkně mastíš :slight_smile: Proletěl jsi kolem ne jak žíznivá čára! Gratuluju a hurá na další škatulky! :wink:

No jo Wav - to je dravec - ten se s tim nemazli. Tak at jsi stale v takove pohode jako jsem mel moznost Te poznat.

[color=blue]Blahopřání od sousedů…
Patnáctistovka už je na dohled, počítám, že do konce ledna budou kulatiny…:wink:

Ivo a spol.[/color]

Hmmm, ani te uz nestiham sledovat. Tka si to uzivej i nadale:)

4lověče tobě selhavi brzdy že ses tak rozjel? Gratuluji k další metě. :wink: