Teda to byl raketovy prelet 14ti stovkove mety. :o
No teda. Nezbyva nez gratulovat. Neboj Vlado, zavislost se uz dneska da lecit. ![]()
To je uzasne tempo! Vidim, ze se ve Vidni darilo… Tak at se dari alespon stejne tak i nadale. Fakt super!
Také gratuluju a ani se nestačím divit, jaké jsi nasadil tempo.
Jen tak dál! B)
Vidím, že společné lovy s brněnskými draky nesou ovoce. Blahopřejeme k dalšímu mezníku na cestě do geopekel.
Gratuluji další stovce. To je tedy fofr.
Gratulujeme ![]()
Připojuji se ke gratulacím, já se k takovému hausnumeru dostanu tak v padesátce ![]()
teda Ty to taky pěkně mastíš
Proletěl jsi kolem ne jak žíznivá čára! Gratuluju a hurá na další škatulky! ![]()
No jo Wav - to je dravec - ten se s tim nemazli. Tak at jsi stale v takove pohode jako jsem mel moznost Te poznat.
[color=blue]Blahopřání od sousedů…
Patnáctistovka už je na dohled, počítám, že do konce ledna budou kulatiny…![]()
Ivo a spol.[/color]
Hmmm, ani te uz nestiham sledovat. Tka si to uzivej i nadale:)
4lověče tobě selhavi brzdy že ses tak rozjel? Gratuluji k další metě. ![]()