… a jsem rád, že mu k tomu den před tímto úspěchem pomohlo mých zbylých sedm keší, které ještě neměl odlovených :D. Ta stovka, to už pro Tebe bude brnkačka:D.
To se dějou věci. Sotva odjedem na dovču, taková událost. No, mega už na dohled! Držíme palce, ať to šlape furt tak sqěle! ;)![]()
[color=blue]Jsem to říkal, do konce prázdnin bude tisícovka :p. To už by chtělo nějakej zapíjecí eventík…
Gratulujeme a ať tu zbývající stovku ve zdraví a pohodě zvládneš!
Ivo a tým[/color]
Gratuluju.
Ty teda jedeš, gratuluji! ![]()
Tak kamarade, jak te znam, tak to dlouho trvat nebude. At se ti stale dari jako dosud.
přimlouvám se:D a hlásím se;)
Tak teda Vláďo .., uplynul přesně rok co jsi propadl této zábavě. Ano, je nás více, ale pouze pár jedinců (mimo jiné Ty) tomu opravdu obětují vše a výsledek je 9xx (raději nepíšu přesné číslo, protože během hodiny může být všechno jinak) nalezených kešek. Ta 1000 je na dosah, takže ke konci prázdnin … však víš.
PS : vzkaz pro - Jedla-bedla a I+B+M+H : šampusky už jsou plné .. tak na zdraví :D:D:D
Připojuji se ke gratulujícím u příležitosti 9xx. ![]()
A zároveň držím palce, ať zvládneš litřík do Olomouckého Eventíku. Budou tam na tebe čekat na oslavu bublinky a hlavně barevné kuličky.![]()
Blahopřání z jihu zasílají D+H.
Gratuluji k této metě, ať tam brzo svítí 1000.
Velká gratulace, i když jsem si rozmýšlel, jestli vůbec gratulovat. S tvým tempem tu bude za týden gratulace k litru…![]()
Děkuji geopánové a geodámy za gratulaci. Je to skoro přesně rok co jsem tuhle báječnou hru začal hrát a právě díky ní jsem měl čest vás všechny osobně poznat a to je pro mě právě jedna z těch nejcennějších věcí.