Nedaří se do v Garmin Oregonu odstranit seznam waypointů, který mi zanechává na mapách spoustu zbytečných modrých vlaječek. Zkoušel jsem smazat soubor \Garmin\GPX\Current\Current.gpx, ve kterém jsou waypointy uloženy, ale evidentně to je jenom záloha, seznam si Oregon drží v paměti.
Máte nějaký tip na odstranění? Jsou jich desítky, nechce se mi je mazat ručně. Díky.