Rád bych odlovil jednu WebCam cache ([cache]GCGZK0[/cache]). Ale nemám přítele na telefonu
Kešku budu lovit v úterý 18. listopadu mezi 14 a 16 hodinou.Jindy čas nemám. Bohužel poslání fotky po prozvonění mi nějak nefunguje, tak hledám někoho, kdo bude u netu.
Pouzivaly jste http://www.cachecam.com nekdo v posledni dobe?
Zitra asi pojedeme kolem jedne webcamerky [cache]GCM35N[/cache] a za boha se mi to nepovedlo rozjet …
WP s adresou http://www.vvwheist.be/images/webcam/beachcam.jpg jsem si tam nastavil … ale at jsem dal prikaz s jmenem WP a nebo primo s timto url … nijak nereagovalo …
Dik za radu
(zalozni lidske zdroje na telefonu snad mam ale doufal jsem ze to rozjedeme takto … )