WebcamCache - pomoc s odlovem

Rád bych odlovil jednu WebCam cache ([cache]GCGZK0[/cache]). Ale nemám přítele na telefonu :frowning:

Kešku budu lovit v úterý 18. listopadu mezi 14 a 16 hodinou.Jindy čas nemám. Bohužel poslání fotky po prozvonění mi nějak nefunguje, tak hledám někoho, kdo bude u netu.

Předem díky tomu, kdo se mi ozve a pomůže mi:p

Já používám http://www.cachecam.com/ a zatím vždy fungovalo na 100%

Díky za tip!

Já se zatím pokaždé spoléhal na přítele na telefonu, ale tohle je dobrý tip, díky :wink:

pokud chces,budu zrovna na netu touto dobou

Pouzivaly jste http://www.cachecam.com nekdo v posledni dobe?
Zitra asi pojedeme kolem jedne webcamerky [cache]GCM35N[/cache] a za boha se mi to nepovedlo rozjet …
WP s adresou http://www.vvwheist.be/images/webcam/beachcam.jpg jsem si tam nastavil … ale at jsem dal prikaz s jmenem WP a nebo primo s timto url … nijak nereagovalo …

Dik za radu
(zalozni lidske zdroje na telefonu snad mam :wink: ale doufal jsem ze to rozjedeme takto … )