Qnik
květen 20, 2008, 4:49odp.
1
Chtěl bych pogratulovat Werkimu ne jen ke včerejším narozeninám, ale zejména k dnešnímu, řekl bych perfektnímu, zdolání maturitní zkoušky!! No a obor to nebyl jen tak ledajaký. Žádnej elektrikář, truhlář nebo snad gymnazista, tenhle kluk pěkně studoval geodezii, prostě kačer už od mokru kostí!! Tak Werki, část života je za tebou a mega kačerský období před tebou. Víš co tě tedy čeká o prázdninách cooo?
Tak na Lost in Paradise to pěkně oslavíme!!!
user2
květen 20, 2008, 4:59odp.
2
I celý náš team se přidává ke gratulaci… Teď to teda půjde!!! a mysterky, no to půjde úplně samo!!! Chlape, drž se a gratulujeme!!!
wmh
květen 20, 2008, 7:50odp.
3
Rovnez se pripojuji k double gratulaci
A pak, ze letos jako nebude zadna "hlucna skupina", naopak, ted to vidim na jeste hlucnejsi zalezitost :D:D
vsa
květen 20, 2008, 8:11odp.
4
Tak ti take predem gratuluju a doufam, ze se na event doatnes jeste pouzitelnej, prote mam dojem, ze se nam ten vecer asi radne protahne
Werki
květen 20, 2008, 8:12odp.
5
tak ja děkuju za gratulace a i Qnikoj za to že něco takového vymyslel
Hmm hmm, chvili jsem hledela, kdo ze nam to gratuluje k nalezenym keskam… pak jsem uvidela Potstejn a uz mi to zacalo dochazet
Ted vidim, ze muzu gratulovat vlastne taky
Geodetum zdar, preju hodne uspechu nejen v tomhle naprosto silenem oboru!
hplus
květen 21, 2008, 10:55odp.
7
Ty jo, Werki - teprve ted mi doslo, ze jses vlastne dalsi diplomovanej geokacer! Takze si priprav jatra a ledviny - zazijes Peklo v Paradisu!
Ne vazne - gratuluju k uspesnymu dokonceni maturity (i kdyz se zbytecne nizkym poctem bodu) a preju at se dal dari!
H+
DOBŘE TY!!! ;);) A za kolik si to vlastne dal???