Werki si dal k narozkám zkoušku dospělosti!!

Chtěl bych pogratulovat Werkimu ne jen ke včerejším narozeninám, ale zejména k dnešnímu, řekl bych perfektnímu, zdolání maturitní zkoušky!! No a obor to nebyl jen tak ledajaký. Žádnej elektrikář, truhlář nebo snad gymnazista, tenhle kluk pěkně studoval geodezii, prostě kačer už od mokru kostí!! Tak Werki, část života je za tebou a mega kačerský období před tebou. Víš co tě tedy čeká o prázdninách cooo?:smiley:

Tak na Lost in Paradise to pěkně oslavíme!!!

I celý náš team se přidává ke gratulaci… Teď to teda půjde!!! a mysterky, no to půjde úplně samo!!! Chlape, drž se a gratulujeme!!!

Rovnez se pripojuji k double gratulaci :slight_smile:

A pak, ze letos jako nebude zadna "hlucna skupina", naopak, ted to vidim na jeste hlucnejsi zalezitost :D:D

Tak ti take predem gratuluju a doufam, ze se na event doatnes jeste pouzitelnej, prote mam dojem, ze se nam ten vecer asi radne protahne :wink:

tak ja děkuju za gratulace a i Qnikoj za to že něco takového vymyslel :wink:

Hmm hmm, chvili jsem hledela, kdo ze nam to gratuluje k nalezenym keskam… pak jsem uvidela Potstejn a uz mi to zacalo dochazet :slight_smile:

Ted vidim, ze muzu gratulovat vlastne taky :slight_smile:
Geodetum zdar, preju hodne uspechu nejen v tomhle naprosto silenem oboru!

Ty jo, Werki - teprve ted mi doslo, ze jses vlastne dalsi diplomovanej geokacer! Takze si priprav jatra a ledviny - zazijes Peklo v Paradisu! :smiley:

Ne vazne - gratuluju k uspesnymu dokonceni maturity (i kdyz se zbytecne nizkym poctem bodu) :slight_smile: a preju at se dal dari!

H+

DOBŘE TY!!! ;);):wink: A za kolik si to vlastne dal???