weselka #400

[center][color=blue][b]:o Mysteriózním způsobem překonána hranice 400 keší :stuck_out_tongue:

Gratulujeme - ať ti to jde stále zwesela![/color][/b][/center]

[color=blue]Blahopřejeme z Hranic a těší nás, že mezi nimi bylo i pár našich, i když tě některé z nich nezaujaly…:wink:

Ivo a tým[/color]