weselka vykopal desátou kopu!

Posíláme velkou GRATULACI do rodného Čamlíkova!

Howg :pB)

Sice nevím kde ten Czamlikov leží, ale gratuluji. Ať se daří Petře.

Další stovečka, gratuluji.