Gratulujeme nasemu prvnimu konzultantovi Whoeverovi, ktery nam v pocatcich naseho kesovani hodne pomohl, k dosazeni dalsi mety. Who, at ti to vydrzi.
Hillary a cela geofamily
Gratulujeme nasemu prvnimu konzultantovi Whoeverovi, ktery nam v pocatcich naseho kesovani hodne pomohl, k dosazeni dalsi mety. Who, at ti to vydrzi.
Hillary a cela geofamily
Who moc gratuluji a fandim tomu, ze jsi radu z kesek absolvoval s radou peknych devcin. A jen tak pro sebe se ptam - kolik jich bude v te dalsi stovce ?? :-))))) Jen tak dal !!!
Pripajam sa, dobry signal a vela stastia a zazitkov pri hladani dalsich, Who!
taky gratuluju, jen tak dal.
jojo - krasne cislo
!! Gratuluju a preju hodne zabavy v dalsi stovce!
Prajem Ti whatever, whoever :)))
Gratuluju, ale neprehanis to trochu? Co budes hledat v lete?
Připojujeme se k řadě gratulantů. Doufáme, že když nevyšlo vzájemné setkání na Geoburčáku, vyjde příště.
Hodně dalších úspěchů.
Who, velká gratulace a hodně štěstí v dalším hledání. A díky za pomoc při začátku kešování.
Blahopřejeme a těšíme se moooc na další krásné logy (ta literární výchova se nezapře…
)
m+ p + a + e
Taky moc gratuluju !!! Ale uz se, prosim, zacni ucit na statnice, jo ? Ja jsem slibil Terce, ze na to dohlidnu ![]()
Hele Hu, ja na tohle virtualni “potrasani” moc nejsem, ale v tvem pripade ucinim vyjimku, kdyz vim jakou mas radost s tech podivnych cisilek, co ti stale pribyvaji
Tak se taky pridavam ke gratulacim a at v Zeneve II. pridas alespon dalsi kilo :o)))
S týmovým pozdravem “Bješ, bješ, bješ - najdi další keš!” se připojujem ke “třístofkové” gratulaci
Také blahopřeji, byl to docela fofr.
Všem moc děkuji za milá blahopřání! Nicméně jsem dosáhl svých dvou geo-cílů, které jsem si pro sebe stanovil - dostal jsem se do TOP-20 českých (a slovenských:-) geocacherů a tím i na první stránku statistik serveru Geocaching.cz a zároveň jsem pokořil třístovkovou hranici.
Nerad bych ale na té první stránce zůstával věčně, musím dát možnost svým přátelům, především Matymu a Adp., aby mě překonali, takže se tímto s Vámi všemi na půl roku loučím. Vyjímkou bude jen březnová akce GeoLondýn… :-))
Takže ještě jednou děkuji za ty všechny krásné zážitky, které jste mi připravili, a těším se snad zase v létě!
Díky a lovu zdar,
Who
Podle statistik se u nás geocachingu zúčastnilo cca 1500 cacherů. Někteří našli 1, 2, 10 kešek a své činnosti zase zanechali. Ale u tebe jsem si jist, že meta 300 nezůstane poslední metou a že se opravdu vrátíš. Protože 300 pixel už není zájem o hru, to již není ani posedlost, to je prostě diagnoooooooza :)) Takže moc gratuluji a přeji bezproblémové přežití půlročního absťáku :))
Kruci teď mne tak napadlo !!! Co bude s " Tea 4 Free! "? Je to jedna z mála pražských kešek, kterou ještě nemám a na kterou se již pár týdnů chystám. Je mi jasný, že se dá odlovit i bez TEBE, ale to potom zase ztrácí tu pointu kešky. Nejde o ten čajíček ZDARMA ( i když co dneska krom nemoci dostane člověk zadarmo ) :)). Ale chtěl bych osobně vidět podobného janka jako jsem sám :)). No nic já si na TEBE počkám :))
Fůha, tak to byl teda fofr. Připojujeme se k srdečné gratulaci - jen tak dále.
Jsem pyšen na to, že jsem stvořil 2 z 20 nejaktivnějších kešerů!
Měj se krásně a mnoho štěstí i v mimogeokešerských aktivitách ;o)
R+H+Z
Cau Who, tiez sa pripajam k gratulaciam, nech sa Ti dari.. pozdravujem i babiky z foto na Zakyntose. Verim ze sa zas niekedy stretneme na nejakom evente.
Čejda: neboj se! Já si dávám pouze menší pauzu od kešování - nestěhuji se na Venuši! A pauza platí jen na kešování - ale například příští týden se chystám také vyšvihnout jednu mysterku, když je to teď tak módní.. ![]()
A na pensionu pracuji a pracovat budu dále, takže není problém si mě tam odchytit. Jen teď asi nebudu tolik na ICQ, aby mě to neodvádělo od tvorby, takže bude lepší se se mnou domlouvat e-mailem…
Rexík: Hele, a kdo je ten druhý?? :-))
Všichni: moc díky a také se těším zase někdy v terénu nebo na eventu!
Who