Tak vážení a milý, dnes jsme vyřešil problém s chybovou hláškou u builderu. Takže postup stáhněte si tu nejstarší verzi builderu, v jeho složce zkopírujete sobour něco…zones.dll a dejte do jiné. Odinstalujte builder a nainstalujte ten nejnovější a soubor zones.dll přepište a máte vyhráno… Třikrát sláva;)
včera jsem si dělal testovací cartridge, abych vyzkoušel jak mi to jde. z toho zatim keška nebude.
zatim to ujde, konečně jsem se pohnul od chyby v otevírání a i zkompilovat to šlo. sice musim vše dávat do kořenového adresáře (C:/) ale to mi neva.
a zatim mi taky dělal problém emulátor, zapla se hra v poho, ale pak vytuhla. ale to může být bug v emulátoru, prubnu to radši naostro
Edit: tož výborně, právě jsem úspěšně otestoval svuj tutorial,
můžu se pomalu přesunout k výrobě wherigo kešky