WIG Builder Instalace

Měl jsem nainstalovaný WIG Builder a chodil. Přeinstaloval jsem Windows (z backupu) a celý den se snažim znova rozchodit builder. Zkusil jsem přeinstaovat/odinstalovat kdeco, ale při otevření projektu se vždy objeví hlášení Error reading Cartridge - not found ZonesEngine.dll.

Má někdo nějaký nápad, co ještě zkusit?

Ještě k systému. .NET verze 2, ale zkoušel jsem i verzi 3. WidowsXP:

A tu dll knihovnu někde na disku máš?
Edit: měla by být v aresáři Wheriga. Např. c:\Program Files\Groundspeak\Wherigo\Builder\

nic si z toho nedělej já měl rozdělanou cartridge a 2,5 hodinová práce fuč, taky se s tím drbu od rána do večera a nic. Kdyby měl někdo nápad šup sem s ním.

Tuhle infarktovou chybovou hlasku jsem mel bohuzel taky. Jeden den jsem neco upravoval v jiz temer hotove cartridgi a druhy den, aniz bych neco vyrazne menil v systemu ci builderu tak builder pri otevreni projektu psal prave toto. Zkusil jsem otevrit i predchozi verze projektu a nesla ani jedna. Wizardovy tutorialy slapaly v poho.
Neprisel jsem na to cim to bylo ani jak to vyresit.
Napsal jsem to zkratka cely znovu…

Jo a bylo to tak 14 dni prace v cudu :frowning: reinkarnace byla hotova asi za tyden…

ten builder je použitelností míň než alfa verze, je holt třeba připravit se na nepříjemná překvapení :frowning:

hm, a dá se někde sehnat ta alfa verze, když teda šlapala líp?

Lol :slight_smile: