Měl jsem nainstalovaný WIG Builder a chodil. Přeinstaloval jsem Windows (z backupu) a celý den se snažim znova rozchodit builder. Zkusil jsem přeinstaovat/odinstalovat kdeco, ale při otevření projektu se vždy objeví hlášení Error reading Cartridge - not found ZonesEngine.dll.
nic si z toho nedělej já měl rozdělanou cartridge a 2,5 hodinová práce fuč, taky se s tím drbu od rána do večera a nic. Kdyby měl někdo nápad šup sem s ním.
Tuhle infarktovou chybovou hlasku jsem mel bohuzel taky. Jeden den jsem neco upravoval v jiz temer hotove cartridgi a druhy den, aniz bych neco vyrazne menil v systemu ci builderu tak builder pri otevreni projektu psal prave toto. Zkusil jsem otevrit i predchozi verze projektu a nesla ani jedna. Wizardovy tutorialy slapaly v poho.
Neprisel jsem na to cim to bylo ani jak to vyresit.
Napsal jsem to zkratka cely znovu…
Jo a bylo to tak 14 dni prace v cudu reinkarnace byla hotova asi za tyden…