Tak po dlouhém boji konečně první “stovka”! Gratuluji a doufám, že Tě brzy doženu ![]()
Gratuluji ke krasne prvni mete !!
To je sama gratulace tady, a jeden ani nevi k cemu … to je naleznych, nebo zalozenych? Jaky je pomer? Kolik FTF? A za jak dlouhy casovy usek? A jaky je cil do budoucna? A je on sam spokojen a stasten? A vubec, mame ho radi? ![]()
Vitej mezi nakazenymi. Prvni stovka, to uz neni jen tak nahodou ![]()
Moc gratulujeme a prejeme Ti hodne uspesny pristi geo-rok. A kdyby jsi snad ztracel fyzicku, musez si obcas obehnout ZOO. No, na jare urcite, protoze ji budeme menit. Tak at Te satelity nezlobí!