právě s gps začínám a rád bych se zeptal, zda náhodou nevíte o nějakém prográmku pro smartphone (windows mobile), na ktém kdybych zadal souřadnice cíle, tak by mě navigoval šipkou kam mám jet (kde se nachází cíl)? Chtěl bych to používat na kolo a tomtom, kterého vlastím je pouze na cesty. Předem děkuji za odpověď
Zdravim Honzu! Dalsi clovek, ktery telefen nema na telefenovani Take svou “nechytrou” N6021 posledni dobou casteji pouzivam jako GPSku (a to nemluvim o vyhodach Symbianovych - chytrych telefonu). Zde jsme o tom uz mluvili, snad to pomuze Propagovat freeware snad neni hrich Hodne stesti pri hledani preje TEA_CR lovici a zakladajici skryse jen pomoci telefonu (a samozrejme BT GPS modulu).