WMGeo

Vzhledem k tomu, ze se pomalu ale jiste nachyluje cas odevzdani bakalarky, predstavuji vam muj pokus o stvoreni neceho, co bude aplikace specializovana na GC pro PDA s durazem na snadne ovladani prave pro kacery. K vyzkouseni prvni verejna verze - uvitam vase ohlasy :):
http://wmgeo.gcm.cz/.
Zatim to umi brat data jen z PQ GPX (nebo kompatibilniho ekvivalentu z GeoGetu apod.) a z LOC, rucni pridavani kesi do databaze tam zatim neni, tak pozor na to :slight_smile:
Neocekavejte od toho prozatim nic extra uzasneho (i kdyz si myslim, ze uz i ted to ma jiste nesporne vyhody oproti BeeLine GPS - hlavne v moznosti kompletniho ovladani zakladnich funkci prstem bez nejakych vyraznejsich problemu), ty poradne featurky prijdou az casem, na to ted uz fakt nebyl cas a navic pro bakalarku se nic nema prehanet :slight_smile:

Nejnovejsi verze

WMGeo v0.2 alpha build #1
http://wmgeo.gcm.cz/download/

Soubor WMGeo nelze otevřít. Buď není podepsaný důvěryhodným certifikátem, nebo jednu z jeho součástí nelze najít. Možná budete muset tento soubor znovu nainstalovat nebo obnovit. - Zkoušel jsem, ale stejný výsledek. Mám Asus A686 s WM 5.0

Hm, program kompilovany pro WM6 se na WM5 nespusti, divne, to by me nenapadlo - mel jsem za to, ze ty systemy se lisi jen kosmetickymi zmenami :slight_smile:
Nevadi, vecer bude RC2, ktera uz na WM5 pojede.

A co (ehm) WM2003 :slight_smile:

Zdravím.
Program u mně funguje. Mám WM 6. I když je v ranném stádiu vývoje, tak graficky to nevypadá vůbec špatně. Líbí se mi i to prstové ovládání. Nicméně až to bude umět veškeré funkce např. GeoScouta, tak to může být dobrý program. K testování zatím toho moc není. Fandím do další práce. :slight_smile:

Než začnu blbnout - to vyžaduje dotykovej display?

Citecka: jojo, jakekoliv PDAcko s Windows Mobile 5 a vyssim (tzn. ne Smartphone).

Tak jsem ozkousel na HTC Touch HD, no rozliseni 800x400 aplikaci zrovna nesedi, viz. priloha. Spustit na windows 6.5 beta to slo.

http://img10.imageshack.us/img10/1812/screenshot1oaa.jpg

Jo, podpora jinych rozliseni je samozrejme v planu :slight_smile: Vzhledem k tomu, ze zakladni rozhrani je bitmapove, bude to trochu vic prace, takze do bakalarky jsem to neresil…
Ale mam to jako jednu z prvnich veci co udelam po odevzdani, protoze takhle to aplikaci hodne degraduje, zvlast kdyz nova zarizeni uz nemivaji QVGA, ale neco vetsiho.

Aplikace je zajimava hlavne moznost impostu tech gpx, kteryh mam v pda hodne. Vlastnim HTC TOUCH PRO rozliseni 800*600 bohuzel aplikace tam bezi v podobe blech, ale az bude podpora i pro tohle rozliseni, budu to velice rad pouzivat.
Bude moznost cist i listing v aplikaci, myslim by to hodne lidi uvytalo.

CIRA: Tahle moznost uz tam je!
prozatim pristupna tak, ze si ze seznamu kesi vyberes kes, kam chces navigovat, a u kompasu mas vpravo dole tlacitko Cache Info. Kdyz na nej kliknes, zobrazi se ti vsechny mozne informace o kesi, vcetne additional waypointu (kde si muzes vybrat na ktery chces navigovat, muzes ho editovat a muzes pridavat vlastni waypointy), hintu, listingu a poslednich logu.

Vypadalo by to dobře, jen ta velikost to ničí. Až to bude na celou obrazovku, tak to zkusím i venku.

Zajímavá a velice pěkně graficky zpracovaná aplikace. Jestli bude vývoj pokračovat a budou přibývat nové funkce, tak má velkou budoucnost.
Vyzkoušeno na HTC Kaiser a aplikace až na pár drobností fungovala skvěle. Takže ty drobnosti: v listingu je text úplně rozhozený. Prostě některé písmena jsou nahrazeny znaky…že by problém s češtinou??
Držím palce do dalšího vývoje a doufám že brzy bude nová verze. Díky.

Ktereho listingu konkretne se to tyka? Prosim link, vyzkousim :slight_smile:

Např. tento: GC1HVQR Skariny (Unknown Cache) in Jihomoravský kraj, Czechia created by Nesyty
Ale dělá to na většině listingů… :frowning:

WMGeo v0.1RC2 zverejneno
http://wmgeo.gcm.cz/download/

Hlavni (a vlastne jedina zmena) je, ze to jde spustit i na Win Mobile 5, takze muzete vesele testovat :slight_smile:

Na ty listingy mrknu az zitra, dneska uz se jdu radeji vyspat.

vcera jsem to stahnul a na mem displeji 640*480 to taky neni full screen, ale jen levy horni roh, jinak to vypada pekne

Ano, v soucasnosti se aplikace nezobrazi spravne na nicem jinem nez QVGA, viz http://wmgeo.gcm.cz/tickets/ticket/12/. Uz jsem vyreseni tohodle problemu dal vysokou prioritu, takze hned po odevzdani bakalarky se na to vrhnu. Do te doby uz neni zadouci, abych delal nejake vyraznejsi zmeny v kodu, protoze by se mohlo stat, ze bych to pak nedokazal dostat do funkcniho stavu do terminu odevzdani (20.5.). :slight_smile:

niximor: já se spíš ptal: jde to BEZ dotykový obrazovky? A jestli jo, jde to s EXTERN9 bluetooth modulem?

HTC 7200 (?) (Win6) + Evolve goTraxx

Podpora smartphone bez dotykace zatim v planu neni, mozna casem - ale moc se mi do toho nechce, nemam takova zarizeni rad, a je to primo proti zakladnim principum aplikace - snadne ovladani prstem.

S bluetooth GPS to samozrejme komunikuje, protoze z pohledu programu je uplne jedno, pres co je ta GPS pripojena.