Vzhledem k tomu, ze se pomalu ale jiste nachyluje cas odevzdani bakalarky, predstavuji vam muj pokus o stvoreni neceho, co bude aplikace specializovana na GC pro PDA s durazem na snadne ovladani prave pro kacery. K vyzkouseni prvni verejna verze - uvitam vase ohlasy :): http://wmgeo.gcm.cz/.
Zatim to umi brat data jen z PQ GPX (nebo kompatibilniho ekvivalentu z GeoGetu apod.) a z LOC, rucni pridavani kesi do databaze tam zatim neni, tak pozor na to
Neocekavejte od toho prozatim nic extra uzasneho (i kdyz si myslim, ze uz i ted to ma jiste nesporne vyhody oproti BeeLine GPS - hlavne v moznosti kompletniho ovladani zakladnich funkci prstem bez nejakych vyraznejsich problemu), ty poradne featurky prijdou az casem, na to ted uz fakt nebyl cas a navic pro bakalarku se nic nema prehanet
Soubor WMGeo nelze otevřít. Buď není podepsaný důvěryhodným certifikátem, nebo jednu z jeho součástí nelze najít. Možná budete muset tento soubor znovu nainstalovat nebo obnovit. - Zkoušel jsem, ale stejný výsledek. Mám Asus A686 s WM 5.0
Hm, program kompilovany pro WM6 se na WM5 nespusti, divne, to by me nenapadlo - mel jsem za to, ze ty systemy se lisi jen kosmetickymi zmenami
Nevadi, vecer bude RC2, ktera uz na WM5 pojede.
Zdravím.
Program u mně funguje. Mám WM 6. I když je v ranném stádiu vývoje, tak graficky to nevypadá vůbec špatně. Líbí se mi i to prstové ovládání. Nicméně až to bude umět veškeré funkce např. GeoScouta, tak to může být dobrý program. K testování zatím toho moc není. Fandím do další práce.
Jo, podpora jinych rozliseni je samozrejme v planu Vzhledem k tomu, ze zakladni rozhrani je bitmapove, bude to trochu vic prace, takze do bakalarky jsem to neresil…
Ale mam to jako jednu z prvnich veci co udelam po odevzdani, protoze takhle to aplikaci hodne degraduje, zvlast kdyz nova zarizeni uz nemivaji QVGA, ale neco vetsiho.
Aplikace je zajimava hlavne moznost impostu tech gpx, kteryh mam v pda hodne. Vlastnim HTC TOUCH PRO rozliseni 800*600 bohuzel aplikace tam bezi v podobe blech, ale az bude podpora i pro tohle rozliseni, budu to velice rad pouzivat.
Bude moznost cist i listing v aplikaci, myslim by to hodne lidi uvytalo.
CIRA: Tahle moznost uz tam je!
prozatim pristupna tak, ze si ze seznamu kesi vyberes kes, kam chces navigovat, a u kompasu mas vpravo dole tlacitko Cache Info. Kdyz na nej kliknes, zobrazi se ti vsechny mozne informace o kesi, vcetne additional waypointu (kde si muzes vybrat na ktery chces navigovat, muzes ho editovat a muzes pridavat vlastni waypointy), hintu, listingu a poslednich logu.
Zajímavá a velice pěkně graficky zpracovaná aplikace. Jestli bude vývoj pokračovat a budou přibývat nové funkce, tak má velkou budoucnost.
Vyzkoušeno na HTC Kaiser a aplikace až na pár drobností fungovala skvěle. Takže ty drobnosti: v listingu je text úplně rozhozený. Prostě některé písmena jsou nahrazeny znaky…že by problém s češtinou??
Držím palce do dalšího vývoje a doufám že brzy bude nová verze. Díky.
Ano, v soucasnosti se aplikace nezobrazi spravne na nicem jinem nez QVGA, viz http://wmgeo.gcm.cz/tickets/ticket/12/. Uz jsem vyreseni tohodle problemu dal vysokou prioritu, takze hned po odevzdani bakalarky se na to vrhnu. Do te doby uz neni zadouci, abych delal nejake vyraznejsi zmeny v kodu, protoze by se mohlo stat, ze bych to pak nedokazal dostat do funkcniho stavu do terminu odevzdani (20.5.).
Podpora smartphone bez dotykace zatim v planu neni, mozna casem - ale moc se mi do toho nechce, nemam takova zarizeni rad, a je to primo proti zakladnim principum aplikace - snadne ovladani prstem.
S bluetooth GPS to samozrejme komunikuje, protoze z pohledu programu je uplne jedno, pres co je ta GPS pripojena.