WMH dosáhl #200# :)

:slight_smile: Velká gratulace mému kolegovi a druhu na laně Wenymu kterýžto dosáhl hranice dvouset nálezů a to řádně oslavil ještě FTF bodíkem :slight_smile:

mago76

Wenny gratluji ze severu, je neuveritelne, ze pri svem pracovnim vytizeni, stihnes porad tolik hledat. Tak at te to porad bavi a dela radost.

Ahoj Weny, taktez gratuluji k zakulacenemu cisilku. A navic to korunovat FTF, to se Ti opravdu pekne podarilo :slight_smile: Tak jen tak dal, schovivavost rodiny k Tvemu konicku a hodne casu na kesovani. Tesim se, az se zas nekde potkame! Zdar, zdar, zdar! :wink:

Taky se pridavame ke gratulacim do Hradiste. Jen tak dal!:wink: