www.geocaching.com a Premium member

Ahoj, sice jsem se snazil se slovnikem, ale prece jen bych pro jistotu byl velmi rad, kdyby mi mohl nekdo napsat, jake vyhody navic ziskava na www.geocaching.com tzv “premium member”.

Anglicky ma jit o:

  • Build Pocket Queries

  • Manage Bookmarks

  • Set up Notifications

  • Find Caches Along a Route

Mohla by tyto vyhody nejaka anglictiny znala dobra duse strucne popsat - o co jde a co si pod tim predstavit? Mooooc dekuju!

Nechceš vyvinout trochu vlastní snahy a například:

A) Prohledat toto fórum, kde se to už probíralo x-krát

B) Projít wiki českého geocachingu???

Stručně:

  • mix kešek dle vstupních parametrů do souboru

  • správa záložek

  • nastavení upozorňovacích zpráv

  • hledání kešek podle trasy

Podrobněji to najdeš na výše doporučených odkazech…

Děkuju Tantalovi za stručnou a jasnou odpověď a taky za zjištění, že dosud existují lidičkové, kteří jsou ochotní pomoci jinak než “někde si to najdi”.

Mno vis on je to vecny problem vsech for, je trochu divne ze kdyz neco potrebujes nevyvines vlastni aktivitu a radsi hodis dotaz do fora. Diky tomuto muzeme pak neustale vsichni odpovidat na dotazy mam “GPS a vim ze neco jak GC existuje poradte”, krom toho ze te to u tretiho dotazu unavi se taky plni databaze zbytecnymi vecmi. Mno a vzhledem k tomu ze tu je wikipedie, jako hned “prvni odkaz” na strankach, myslim ze vsechny tyto dotazy jsou uplne zbytecny. Mno ale ja vim pohodlnost je jednodussi …

Klicnik ti ale nerekl “někde si to najdi”, ale rekl ti kde to hledat. A skutecne na prvni strane tohoto webu najdes vse, co do zacatku potrebujes.

Když jsme před lety začínali, nebylo nic - jen stránky gc.com. A vida, všichni jsme si nějak poradili a zorientovali se. Z postupem doby se objevila “virtuální” - tedy v podstatě neopodstatněná - potřeba vše předžvýkat a v takříkajíc instantní podobě celé know-how předložit. Řada z nás pak ve svém volném čase naplnila wikipedii články - pro neznalé: za wikipedií stojí konkrétní lidé, wikipedie neroste někde na stromě (ani se nestahuje z internetu).

Dotyčného se evidentně dotkla moje poznámka o tom, že má projevit vlastní snahu. Na druhou stranu se nemůže divit - je-li člověk s 11 nalezenými kešemi (tedy člověk evidentně bez zkušeností) premium member, nemůže čekat příliš jinou odpověď .

Takže co je vlastně PM? PM je pomůcka pro aktivní geocachery, nikoliv vstupenka do elitního klubu.

Osobní poznámka: Když už se člověk odhodlá zaplatit za nějakou službu, většinou ví, proč ji kupuje. Ono totiž vypadá hloupě, když si člověk něco koupí a pak špekuluje, co s tím bude dělat.

Nooo, jenže on tam napsal jenom hledej ve fórech a na wiki. Nenapsal přesný odkaz a kolikátý řádek odshora to je… nebo v optimálním případě to sem nepejstnul.

Ahoj, je zbytečné pokračovat v téhle neplodné diskuzi když už vše vím od Tantala :slight_smile: Tím pádem je databáze rázem plná neužitečných keců a kupodivu jediná smysluplná odpověď je nejkratší ze všech. Všem, léčícím si své ego, nabízím možnost nadále mi nadávat do blbců a lenochů na můj soukromý mail :slight_smile:

No a když potřebuješ takhle vodit za ručičku, ty kešky už si budeš hladat sám nebo ti tady taky budeme muset psát, kam sáhnout?

btw: jestli si nejsi schopnej poradit s tímhle, tak nechápu, jak chceš hledat mysterky nebo složitější multiny (pokud je teda chceš vůbec hledat)

Sorry, musel jsem… z toho už někdy bolí oči, na co všechno se lidi ptají aniž by sami vyvinuli nějakou snahu. A dost se divím, že jim ještě pořád někdo odpovídá - klobouk dolů, pánové.

Sorry Pepo, to nemělo být na tebe :o)

To jsem rad ze se tady konecne zacina primerene reagovat na zbytecny a celkem hloupy dotazy. Ja za to jeste nedavno dostal vynadano :slight_smile:

Mozna kdyby se s tim vodenim za rucicku skoncovalo v celospolecenskym meritku tak to nasemu statu jenom pomuze.

Fakt už se tu nemusíte předvádět jeden před druhým kdo je větší borec :slight_smile: Dal jsem vám k dispozici mail. Ale to už není ono co…

Prd jsi dal - k tomu, co jsi mi poslal mailem (to už dál nebudu komentovat :o)) jsi se neodvážil připojit svoji skutečnou mailovou adresu. To je teda úroveň…

Jistě se nebudeš zlobit, že v diskuzi s tebou už nadále nebudu pokračovat.

Tedy panove, meli byste se stydet. Trochu nerviky co? Tady aby se bal nekdo polozit dotaz. Trochu tolerantnosti by neskodilo, taky jste mozna nejak zacinali. Hrat si na borce je trochu ubohost. Kdybyste sem pastli odkaz na Wiki rovnou, usetrili jste spoustu casu jeho i vaseho.

a co je to vlastně ten geotento… geokešink? To se musí někde kupovat nebo jak?

Zvolna zacinam byt alergickej na slova o takzvane tolerantnosti… ty odkazy na hlavni strance jsou malo videt???

Abychom jednou na tu prehnanou toleranci nedojeli…

Ano Lojziku, geokesink znamena ze vsechny sve uspory odesles na cislo meho konta a ja si pak s tebou pokecam na tema geologie. Ozvi se mi na mail jestli te ma nabidka zaujala :wink:

mozno by neskodilo, aby vsetci vyrazili na cache :slight_smile:
Rozmohol sa tu taky divny manier hned zrusit novacka, ktory ma nejaku otazku. Navrhujem, aby ti, ktori si myslia, ze si to moze vyhladat sam, nereagovali, vzdy sa najde 1, 2 ludia, ktori mu jednou dvoma vetami odpovedia a je to. Takto vznikaju uplne nezmyselne flame wars.

Mám pocit, že ty obrovské odkazy co tam byly byly dány do pryč.

Plně souhlasím…