wwwerca2 a mozies #100

Hlasime prvni stovku[:$]

O první stovce se říká, že je to hranice závislosti, gratulujeme a ať vás to baví jako nás [;)]

VELKA gratulace pro dalsi "Holenky z Raje" [:)] a prani vseho nejlepsiho do dalsich stovek!!!

Geosousedi z WMH

PS: Kam zmizely zelvicky ? [:)] 

Gratulujeme a přejeme spoustu perfektních zážitků s geocachingem [Y]

PS: Kam zmizely zelvicky ? [:)] 

Zelvicky chodi porad s nami, ale ke stovce jsme si dali nove logo a taky razitko s nim[:)]

Jinak vsem moc dekujeme a tesime se na shledani nekde v terenu[;)] a zavisli uz jsme[A]

Taky posilam velkou gratulaci geosousedum, prvni stovecka je nejlepsi :o) At vas stale bavi hledani a tesim se na vase dalsi skvele kesky.

[^] 

Přidávám se k dalším gratulantům [^]