Hlasime prvni stovku[:$]
O první stovce se říká, že je to hranice závislosti, gratulujeme a ať vás to baví jako nás [;)]
VELKA gratulace pro dalsi "Holenky z Raje" [:)] a prani vseho nejlepsiho do dalsich stovek!!!
Geosousedi z WMH
PS: Kam zmizely zelvicky ? [:)]
Gratulujeme a přejeme spoustu perfektních zážitků s geocachingem [Y]
PS: Kam zmizely zelvicky ? [:)]
Zelvicky chodi porad s nami, ale ke stovce jsme si dali nove logo a taky razitko s nim[:)]
Jinak vsem moc dekujeme a tesime se na shledani nekde v terenu[;)] a zavisli uz jsme[A]
Taky posilam velkou gratulaci geosousedum, prvni stovecka je nejlepsi :o) At vas stale bavi hledani a tesim se na vase dalsi skvele kesky.
[^]
Přidávám se k dalším gratulantům [^]