Yassan už má prvních 100 keší

Velká gratulace k první stovce.[^] Jen tak dál.[Y]

Take se pripojuji ke gratulaci nasemu kolegovi i kamaradovi, s kterym jsem spolecne ulovil spoustu kesek.
Tak konecne uz muzes nosit ten odznak, co? Takze preji co nejdrive zdolani dalsi stovky, mej se.

Take se pripojuji ke gratulaci. S tema 100,200,300 se to tu rozjelo. Jen tak dal. [Y]

První stovka vede k dalším stovkám. Vybírej si místa, kde ti bude hezky, třeba jako kolem Rabštejna :slight_smile:

Gratulujeme ti k prvni stovce odlovenych kesi a prejeme hodne dalsich peknych navstivenych mist.  petasfoto + svatik

Profile for petasfoto

Profile for svatik

I já Ti gratuluji a přeji hodně dalších krásných míst a nezapomenutelných zážitků… dneska si na to dáme [B]

Velka gratulace k prekroceni hranice mezi zabavou a zavislosti ! Slajz a Tucek preji hodne dalsich pohodovych nalezu.

Mala gratulace z Liberce! Az se zase potkame, pripojim i stisk ruky :wink:

Stovka! To je takový pěkný milník. To už začíná být vážné! [li]

Gratulace z Teplic!