Gratuluji a jsem rád, že jste jako výroční kešku vybrali tak,jak jste vybrali.Ať to šlape a šipka je na vás hodná.Do další 100vky vzhůru!
Jooo, první stovka, to byly časy
Takže gratuluji také!
Taky moc gratuluju, prvni stovka je ta nejlepsi.
Gratuluji nejen k 100, ale i k dobremu casu pri ceste Za Patologem do Kopce.
Gratulujem a prajem peknu geojar ![]()
Každá stovka je krásná, ale ta první nejhezčí, takže si ji pořádně užijte. Gratuluji.
Kolik těch stovek ještě čeká ? Gratuluji.
a jaaaa :o) tresu vsema tlapkama :o) hurááá hurááá huráááá
Taky moccc gratuluji, prvni stovka je jenom jedna :-).
Drazi geokolegove, mnohokrate dekujem za gratulace, to nas jeste vice zene kupredu, abychom meli gratulace i k dalsim kulatinam
Bez Vasich kesek by to neslo, takze alespon timto verejne diky!