Yeleni 100

Gratuluji a jsem rád, že jste jako výroční kešku vybrali tak,jak jste vybrali.Ať to šlape a šipka je na vás hodná.Do další 100vky vzhůru!

Jooo, první stovka, to byly časy :slight_smile: Takže gratuluji také!

Taky moc gratuluju, prvni stovka je ta nejlepsi.

Gratuluji nejen k 100, ale i k dobremu casu pri ceste Za Patologem do Kopce.

Gratulujem a prajem peknu geojar :slight_smile:

Každá stovka je krásná, ale ta první nejhezčí, takže si ji pořádně užijte. Gratuluji.

Kolik těch stovek ještě čeká ? Gratuluji.

a jaaaa :o) tresu vsema tlapkama :o) hurááá hurááá huráááá

Taky moccc gratuluji, prvni stovka je jenom jedna :-).

Drazi geokolegove, mnohokrate dekujem za gratulace, to nas jeste vice zene kupredu, abychom meli gratulace i k dalsim kulatinam :slight_smile: Bez Vasich kesek by to neslo, takze alespon timto verejne diky!