Tak jak tak koukam, yukon_team podnikl jeste zbesilejsi jizdu po Prazskych kesich nez nedavno Bentley007. Pokud jeste neco nepridaji, zvladli vcera 17 kesek. To je uctive cislo. Gratluju. ![]()
pekny zatah ![]()
Docela se nam zadarilo a to jsme to nemeli ani moc pripravene, takze cache jsme pravidelne stridali na pravem i levem brehu Vltavy
. Byla nadherna nedele a to se to hledalo uplne samo.Bohuzel Praha byla plna turistu a na tech exponovanych mistech jsme skoro vzdy vyuzili napovedy, jinak to neslo.
Kolacek v nedelu navstivil 18 prazskych cache ![]()
Hmmm…
Taky se jim to hleda, kdyz nemaj nic odlovene, ze?
Ja si kolikrat rikam, kolem kolika kesi projizdim kdyz nekam jedu… ![]()