yukon_team zbesilejsi nez Bentley007 ;)

Tak jak tak koukam, yukon_team podnikl jeste zbesilejsi jizdu po Prazskych kesich nez nedavno Bentley007. Pokud jeste neco nepridaji, zvladli vcera 17 kesek. To je uctive cislo. Gratluju. :slight_smile:

pekny zatah :slight_smile:

Docela se nam zadarilo a to jsme to nemeli ani moc pripravene, takze cache jsme pravidelne stridali na pravem i levem brehu Vltavy :slight_smile: . Byla nadherna nedele a to se to hledalo uplne samo.Bohuzel Praha byla plna turistu a na tech exponovanych mistech jsme skoro vzdy vyuzili napovedy, jinak to neslo.

Kolacek v nedelu navstivil 18 prazskych cache :slight_smile:

Hmmm… :slight_smile: Taky se jim to hleda, kdyz nemaj nic odlovene, ze? :slight_smile: Ja si kolikrat rikam, kolem kolika kesi projizdim kdyz nekam jedu… :slight_smile: