Jsem začátečník. Poradí mi někdo srozumitelně (česky bez odborných výrazů) jak pomocí geogetu stáhnout keše z určité oblasti. Při kliknutí na STÁHNOUT A IMPORTOVAT PQ mi program hlásí, že se nemůže spojit se servrem. Co dělám špatně, co dělat mám. Díky za trpělivost s PC analfabety ![]()
Los
Započal bych četbou http://geoget.ararat.cz/doku.php/doc:user:start. ![]()
Buď musíš mít zaplacený Premium účet, nebo musíš stáhnout prográmek GeoJarry. Funguje bez problémů, akorát se mi to snaží stahovat strašná kvanta keší i když jsem zadal omezení ini. souboru pages a okruh maxDistance.
Kde může být chyba?
Pokud jsi PM tak si nastav PQ a následně správně import v GG.
Pokud nejsi PM, pak si dej vyhledat keše na gc.com, zaškrtni si všechny a dej uložit jako loc soubor. Ten pak naimportuješ do GG z daného adresáře.
No a potom máš ještě možnost využít některý z programů na hraně legálnosti.
Ale jak píší Zličínáci, nejprve bych ti doporučil pročíst si geowiki a vlákno Geogetu…
GJ makra pro geoget si vytvareji svoje vlastni docasne ini, kterym ridi cinnost GJ. Chces-li tedy delat modifikace toho INI, musis to prepsat v tom makru v miste, kde se to ini vytvari.
Doporucuji zacit tim,z e nebudes modifikovat zdn originalni makro, ale zkupoirujes si nejake existujici, ktere pak predelas k obrazu svemu.
Díky za snahu, ale kde to mám přepsat? Kde se to vytváří? Asi jsem trochu natvrdlej, musíš na mně pomalu ![]()