Začátečník

Ahojky, jsem uplnej začatečník mam PDA MIO A501 a chtel bych se stát geokačerem ale vubec nevim jak na to a kde začít jakej program naistalovat atd..:frowning: muže mi tu nekdo poradit? a nejlepe nějakej program v češtině moje ang není moc dobra;) Děkuji

pro začátek bych se vyprdnul na programy a spíš se poohlédnul po nějakém zkušenějším kolegovi z tvého okolí, který by byl ochotný s tebou projít cca 10keší, abys věděl co a jak. To nejhorší, co může geokešink potkat je víc takových co se chtějí stát kečery a nevijou o tom vůbec nic.

určitě mrkni na wiki: http://wiki.geocaching.cz/

No aspon ses trefil do spravneho fora, Poradna je od radeni zacatecnikum :slight_smile:
Pro uplny zaklad si precti nektery z clanku co jsou na ne ty velke linky pres celou zdejsi hlavni stranku (treba Uvod do geocachingu). O konkretnich programech pro MIO a podobne PDA je tohle forum, napriklad v tomhle threadu neco najdes, aspon jmena programu, zbytek uz snad zvladnes dogooglit.

Zdravím, chtěl bych poradit. Lze do Colorada dostat keš včetně jejího popisu ? Send to GPS přenáší pouze základ bez podrobností.

Maximi: Vymazal jsem Tě jeden příspěvek sem, neodpovídal pravidlům Poradny.
A moje rada hauskaa Tě také neradil tak špatně, koukni zde vlevo nahoře v navigaci na mapy. Najdeš tam občas i přibližná místa pobytu některých kačerů. najdi nejbližšího

A vůbec nejlepší je, když někdo někomu strčí do ruky papír se souřadnicema a hledej.

V ruce drží sice navigaci, ale nějaký MIO, nebo co to bylo… kde na displeji v bodě hvězdička. Jak je to s přesností v lese si asi domyslíte.

Mno a ten človíček v dobrý víře hledá kešku, jenže mu nikdo neřekl, že se dají najít někde popisky i s nápovědou. Ale na pomoc si veme lopatku a tak kope a kope a kope…

Není to tak dávno, co jsem podobného človíčka potkal. Ale snad, i přes moji nezkušenost jsem ho navedl na "správnou cestu"

Shodou okolností je ze stejného města a ze čtvrti, kde bydlí přítelkyně, a tak mě překvapilo, když se ke mě někdo ve městě hnal s rozzářeným úsměvem, že našel další..

Nemíchej do sebe různá vlákna. Ideálně napiš znovu do fora Garmin, nebo pročti si už napsané. Určitě odpověd najdeš nebo dostaneš…