nabízím nepoužitý kryt na držák pro[8-|] etrex legend… nejde to jenom na vistu cx (nutná úprava)
kdyby byl i s držákem na kolo tak neváhám a beru hned. Stále totiž není k sehnání[:@]
[quote] geoczech: kdyby byl i s držákem na kolo tak neváhám a beru hned. Stále totiž není k sehnání[:@] [/quote]
Tak zkus ten mountfield, tam už to musí mít ...