Žádný předmět

Podařilo se ti nakonec ten skript spustit? Nebo jsi zatím použil jen vygenerovaná data. Ptám se touto cestou proto, že chci mít toto vlákno mezi "vlastními", abych ho pak našel :wink: .

Smažte to, to mělo jít upně jinam. Buď jsem blbej já nebo fórum, jdu zkusit odpovědět znova a správně.