Podařilo se ti nakonec ten skript spustit? Nebo jsi zatím použil jen vygenerovaná data. Ptám se touto cestou proto, že chci mít toto vlákno mezi "vlastními", abych ho pak našel
.
Smažte to, to mělo jít upně jinam. Buď jsem blbej já nebo fórum, jdu zkusit odpovědět znova a správně.