Cache jsou fajn, ale zaměřil jste někdo třeba zakopanou slivovici? Pro soukroumé účely samozřejmě [:D].
Já jen, že už by se nemuselo krokovat od třešně... [;)]
Choze
Cache jsou fajn, ale zaměřil jste někdo třeba zakopanou slivovici? Pro soukroumé účely samozřejmě [:D].
Já jen, že už by se nemuselo krokovat od třešně... [;)]
Choze
http://sweb.cz/vojrou/snezka/Jak_jsme.doc
+ viz jejich zminka na www.vslechovice.cz (http://www.vslechovice.cz/aktualne/dalsi-poklad-na-snezce-nalezen.html)
Když byl ještě na živu děda, tak jsme posbírali všechny dostupné švestky, děda je pak po jedné vypeckoval, naložili jsme a nechali vypálit.
Výsledek: 8 litrů vynikající lahodné slivovičky.
Hned jsme začali plánovat, jak litrovou láhev zakopeme. Ze začátku jsme nadšeně ochutnávali a při každé příležitosti nabízeli návštěvám a známým. A tak slivovička ubývala a ubývala. Když už jí bylo málo říkali jsme si, že už nabízet nebudeme, že dochází a používali jsme jí jen pro vlastní potřebu s tím, že poslední litr se samozřejmě zakopeme.
Plynul čas a my jsme ochutnávali ten lahodný mok tak dlouho, až jme zjistili, že už není co zakopat. Nějak jsme to nestihli.[:)]
Takže pokud chceš slivovičku zakopat, neodkládej to, nezdržuj se zbytečným zaměřováním a ještě dneska zatni krumpáč do zmrzlé hlíny, jinak hrozí velké nebezpečí[:)], že už nebudeš mít co schovávat.
Já co nenechám v garáži, tak se "vypaří" v mrazáku v průběhu několika týdnů podle velikosti láhve.
Po zakopání a zaměření nezapoměň zveřejnit souřadnice ;-) (zaměřuj přesně, pokud nechceš třeba vykopat základy pro nové obydlí, nebo studnu). [B] [:D]
No to víš, že jo! [:P] Jestli někdy nějakou flašku zakopu, pak dám souřadnice do své závěti [H] pro svoje geopotomky [:D]
Choze
no to je napad
proc nezalozit dospelackou sekci zde na foru kde by se uverejnovali poklady tohoto druhu, pro FTFkare jako delane ![]()