Zakopaná slivovice

Cache jsou fajn, ale zaměřil jste někdo třeba zakopanou slivovici? Pro soukroumé účely samozřejmě [:D].

Já jen, že už by se nemuselo krokovat od třešně... [;)]

Choze

http://sweb.cz/vojrou/snezka/Jak_jsme.doc

+ viz jejich zminka na www.vslechovice.cz (http://www.vslechovice.cz/aktualne/dalsi-poklad-na-snezce-nalezen.html)

Když byl ještě na živu děda, tak jsme posbírali všechny dostupné švestky, děda je pak po jedné vypeckoval, naložili jsme a nechali vypálit.

Výsledek: 8 litrů vynikající lahodné slivovičky.

Hned jsme začali plánovat, jak litrovou láhev  zakopeme. Ze začátku jsme nadšeně ochutnávali a při každé příležitosti nabízeli návštěvám a známým. A tak slivovička ubývala a ubývala. Když už jí bylo málo říkali jsme si, že už nabízet nebudeme, že dochází a používali jsme jí jen pro vlastní potřebu s tím, že poslední litr se samozřejmě zakopeme.

Plynul čas a my jsme ochutnávali ten lahodný mok tak dlouho, až jme zjistili, že už není co zakopat. Nějak jsme to nestihli.[:)]

Takže pokud chceš slivovičku zakopat, neodkládej to, nezdržuj se zbytečným zaměřováním a ještě dneska zatni krumpáč do zmrzlé hlíny,  jinak hrozí velké nebezpečí[:)], že už nebudeš mít co schovávat.

Já co nenechám v garáži, tak se "vypaří" v mrazáku v průběhu několika týdnů podle velikosti láhve. 

Po zakopání a zaměření nezapoměň zveřejnit souřadnice ;-) (zaměřuj přesně, pokud nechceš třeba vykopat základy pro nové obydlí, nebo studnu). [B] [:D]

No to víš, že jo! [:P] Jestli někdy nějakou flašku zakopu, pak dám souřadnice do své závěti [H] pro svoje geopotomky [:D]

Choze 

no to je napad :smiley: proc nezalozit dospelackou sekci zde na foru kde by se uverejnovali poklady tohoto druhu, pro FTFkare jako delane :smiley: