Zalogoval jsem GC jinam než jsem jej vložil :(

Zalogoval jsem GC jinam než jsem jej vložil, nemám zapsaný Tracking a tak jej už nepřeloguji, je jiný postup jak napravit svojí nepozornost než napsat na ownera ? Mám z toho vcelku špatný pocit :frowning:

To jsi teda mamlas :smiley:
Takže správně by jsi jej měl vyzvednout z té lokace a vložit do jiné. Pokud neznáš tracking number, pak můžeš vyzkoušet fintu s pamětí prohlížeče, mohlo by tam být uloženo. Jinak je to otázka na majitele, který jej může vyzvednout a vložit tam, kam to patří…

Jsem uznávám…:wink:

Díky za radu, paměť prohlížeče je lepší než ta moje a tak je problém vyřešen…

Není zač :smiley:

Parkrat se mi stalo neco podobneho, ze jsem ulozil fyzicky tb/gc driv, nez jsem zalogoval, napsal jsem majiteli at mi kod posle a vzdy byla chyba napravena.