Zalogoval jsem GC jinam než jsem jej vložil, nemám zapsaný Tracking a tak jej už nepřeloguji, je jiný postup jak napravit svojí nepozornost než napsat na ownera ? Mám z toho vcelku špatný pocit ![]()
To jsi teda mamlas ![]()
Takže správně by jsi jej měl vyzvednout z té lokace a vložit do jiné. Pokud neznáš tracking number, pak můžeš vyzkoušet fintu s pamětí prohlížeče, mohlo by tam být uloženo. Jinak je to otázka na majitele, který jej může vyzvednout a vložit tam, kam to patří…
Jsem uznávám…![]()
Díky za radu, paměť prohlížeče je lepší než ta moje a tak je problém vyřešen…
Není zač ![]()
Parkrat se mi stalo neco podobneho, ze jsem ulozil fyzicky tb/gc driv, nez jsem zalogoval, napsal jsem majiteli at mi kod posle a vzdy byla chyba napravena.