Zalogování keše

Zdravím, zrovna řeším takové menší morální dilema. S přítelkyní už nějaký ten čas lovíme, ale všechny nálezy se ukládali pod můj nick. Teď si založila svůj vlastní účet a chtěla by veškeré společné nálezy zpětně zalogovat i pod sebe. Je toto možné, nebo musí tyto kešky znovu navštívit a zapsat se tam znova, ale pod svou přezdívkou. Dodávám, že vždy jsme se u logu nalezene keš, podepsali oba.

Bezne se to dela, takze vzhuru do zalogovani. Asi bych do toho logu pridal zminku proc to tak dela.

Většinou se to dělá tak, že si vymyslíš nějaký text typu:

Nebo něco v tom stylu :smiley: A ještě je slušnost připsat, že pokud to autorovi vadí, tak ať to smaže. Ale myslím, že s tím nikdo mít problém nebude :wink:

Tak to jsem rád, to bude mít teda velkou radost. Díky moc za odpovědi :wink: