Ahoj, máte zkušenost se zakládáním keší v zahraničí ? Jedu do Tuniska, samozřejmě že se podívám po některých tamních keších, ale chci tam také jednu založit (tradicionálku nebo jednodušší mysterku).Ve vnitrozemí, ne na pobřeží. S údržbou by problém nebyl -na keš by dohlédl jeden hodně dobrý známý. Co myslíte, projde schválením, má smysl si ji přibalit do kufru ?
Myslím, že by neměl být problém. Napiš revievrovi, o člověku co se o keš bude starat a je to :-). Jen bych tam asi nezakládal mysterku.
No jo, ale který mi ji bude schvalovat, ten co schvaloval většinu mých keší ? Haggaeus ? Nebo to bude nějaký tamní, tuniský reviewer ?
Dík za rady :)
no pokud to napises anglicky do reviewer note - to o tom clovekovi kterej se o ni bude starat, tak je nespis jedno kterej reviewer to bude schvalovat ![]()
Já jsem třwba založil v Řecku earthcache a starání odpadá ![]()
pokud napíšeš že máš borca co se postará a nejlépe připojíš jeho mail, pak by neměl být problém. Reviewovat bude člověk co má na starostii oblast uložení cache, ne tvůj "domácí" ![]()