Ahoj,
uvažuju že založím keš. Ale nevím, jak na internetu publikovat to že existuje, její souřadnice a listing. Předem dík za odpověď.
Tady v tomto formulari se to vyplnuje.Bohuzel to je jen v anglictine.
Taky prostuduj wikipedii - článek založení keše http://geowiki.hidden.cz/wiki/Založení_cache ![]()
Ahoj Theophile,
rozhodně bych ti doporučoval najít nejprve co nejvíc keší, nejlépe v okolí tvého bydliště a plánovaného místa založení cache. Nejen abys nasbíral zkušenosti a nápady, ale především - abys od začátku věděl, jestli je místo, které sis vybral volné. Jinak trocha hledání ještě nikoho nezabila, hned na úvodní stránce máš odkaz na geowiki. Tentokrát ti trochu pomůžu: http://geowiki.hidden.cz/wiki/Založení_cache
děkuji moc vám všem ![]()
Ach jo, proč??? :@
Nám k zapsání pomohla tahle stránka http://navigovat.mobilmania.cz/Clanky/Ar.asp?ARI=113220&CHID=5&EXPS=&EXPA=
díky:)
sobikovi: hele, tak jsi se sem neměl dívat an tohle forum, když si tu zoufáš
to víš, to já už jsem takovej,že si zoufám ze zoufalců… B)
P.S. Těším se na pěknou novou keš;)
:):)to je dobrý:D:D:D