Založení první kešky

Nenašel jsem podobný dotaz, ale možná se už někdo ptal, protože momentálně mi nefunguje prohledávání fóra a nemůžu to tedy zjistit.

Prostudoval jsem veškerou dostupnou dokumentaci k zakládání kešek. CZ i ENG. A chtěl bych si založit vlastní. Je to problém, když mám odloveno teprve 12? Místo je to zajímavé, žádná prázdná louka se stromem.
A nalézá se jen kousek od mého domova, takže s údržbou nebude problém. Co na to mazáci? ;) 

btw neprodávají nějaké řetězce (Tesco, Obi, Baumax) dózy Lock & Lock abych je nemusel kupovat z gcshop.eu?

V pohode zaloz, 12 kesiek by mohlo byt dost aby si videl ako priblizne to ma vyzerat, pripadne sa detailnejsie rozpis do note for reviewer a ak tam bude nejaky zjavny problem, upozorni ta.

Lock&Lock som kupoval v Prahe v Tescu, co viem, v Brne ich maju v Globuse, treba hladat. Bud rad, ze ich nemusis zhanat na Slovensku.

Já je kupuju v OBI

Já bych chtěl založit taky vlastní keš, místo je v poho, keška připravená pro uložení, nalezen vhodný úkryt…ale problém je s měřením souřadnic, nemám GPS a nemám šanci si ho od někoho vypůjčit:-/ a na mapy.cz to půjde mrtě blbě, jsou tam stromy:-/

Zkus se třeba zeptat, jestli v Tvém okolí není jiný geocacher, který by Ti to zaměřil.

mapy.cz bych na mereni nedoporucoval, chce to zmerit presne pomoci GPS.

Zdravím. Já jsem taky z Vrchlabí (sic student v Praze), ale můžeme se někdy domluvit a zaměřit pomocí GPS. Domluva přes mejla.

L&L maji v Globusu a spoustu ruznych velikosti, hranate i kulate. Alespon v Pardubicich. V jinych obchodech nevim.

Tak jen tak pro doplneni, kdyby to treba trapilo i nekoho ‘od nas’ :] - ve Znojme ma takove krabice obchodni dum Centos (byv. Dyje). Nejsou to myslim primo krabice znacky L&L, ale princip je stejny a funguji zda se dobre, par jich mam (ruzne velikosti) a zatim bez problemu.