Zapomenutá bunda na GEONOHCI

Přátelé, kamarádi,

někdo z Vás si zapomněl šusťákovou bundu s kapucou na hřišti po sobotním turnaji v nohejbale.

Prosím ozvěte se, komu schází.

Kacas tel.č. 605 23 93 54

Vytahuju vlakno nahoru Tahle bunda patri nam, ale existuje jeste jedna nalezena a tu ma u sebe Cmuchal. Viz Geonohec, je tam vyfocena.

Tak to vím naprosto přesně, komu ta bunda patří. Dokonce si tento človíček myslel, že v odešel z nohejbalu s touto částí oděvu. Dokonce si myslel, že tu bundu měl oblečenou na poeventovém kešování.
Ale ouha, bunde je u Čmuchala. Už jsem té neštastné osobě volala.
Snad tentokrát budou všechny ztráty předány původním majitelům.

:D:D:D Ze by zkonzumoval vic nez ja?

No právě, že ne…:slight_smile: