zasílaní novych kešk na mail-NEJDE

nevím proc ale poslední dva týdny mi neprišli vypisy novych kešek, mám nastavene souradnice a vsechno ale nejde to:(:(poradíte mi co s tím?

Podívej se do spamového koše.

Právě že ani tam

Tak neodškrtnul jsi to omylem na gc.com?

myslíš ty týdenní výpisy ?

celou dobu mi je to neposilalo a najednou asi 2 tydny nic ;):wink:

Tomu nerozumím, celou dobu ti to neposilalo a ted se rozčiluješ, že ti to 2 týdny nepřišlo? Tuhle debatu mi nějak hlava nebere. Proč nedokáží někteří jasně definovat o co jim jde…

No porad je to lepsi, kdyz mu to neprijde, nez kdyby to neprislo JI… :D:D:D:D:D:D:D

Proč? B) To by byla naštvaná i ona..

IMHO - tenhle reportík mi připadá jako zcela zbytečný. Nevím komu k čemu je. Nové keše v cele republice jsou o ničem..

vůbec není zbytečný, možná pro PM, ale pro BM je to celkem klíčová věcička

jejda to byla velka chyba neuvedomil jsem si to

co?

Já využívám tady tuhle stránku
Stačilo se zaregistrovat,mail na který má chodit upozornění ,na stránkách mého operátora nastavit službu Postm@n a zprávy o nových keškách chodí okamžitě.

tak pokud vojt@ nenapíše v čem byla chyba, je snad nejlepší tento Thread smazat. Je naprosto o ničem… :slight_smile:

Nápodobně. :wink: