Zastavme blikajici reklamni zelenou priseru.

Bohuzel patrim mezi ty, kteri jsou nuceni pouzivat IE, takze nemuzu jako stastnejsi "Firefoxisti" zablokovat toho otravneho reklamniho zabaka.
Pokud administratori (nebo komu to prislusi) tohoto webu zverejni cislo bankovniho konta a castku, kterou vybiraji za to jeho blikani, tzn. kolik je nutno na nej zaslat, abychom se toho blikani zbavili, rad svou casti prispeji.
Dekuji.

Tak já už jsem tak naučený z "médií" nevidět reklamy, že jsem si žabáka nevšiml, až se na to upozornilo tady na fóru.:slight_smile:

Aby z toho po zaplaceni neudelali podprahovou reklamu :smiley:

Měl bych jedno řešení. Když vám to tak vadí, tak sem nelezte. Nestačím se divit, co maj lidi za problémy…

Mně osobně vadí spíš blbci než ta reklama, když ti to vadí, nelez sem.

Vlastne asi nejlepsi moznost. B)