S těma Warpsama by měl někdo něco udělat. Copak jsme inzertní server? Frc je pro výměnu, prodej použitých!!! věcí. Kdyby všichni prodejci GPSek tady inzerovaly svoje nabídky, tak nebudeme číst nic jiného. Chápu že na tomto serveru je reklama cílenější, ale pro inzerci jsou jiné specializované servery.
Já si ani ničeho nevšiml…asi to nebude tak zlý
Tak se podívej do sekce FRC
http://www.geocaching.cz/forum/viewforum.php?forum_id=10
pročti si názvy vláken… popřípadě si vyhledej ++ SUPER CENA ++
Warpsové hřeší, že jim to admini tolerují.
No warps byl už několikrát varován, mnou, adminy i uživateli. Tohle bude z mé strany asi varovaní poslední.
Nevím, jaký je pohled adminů na celou věc, ale po reakci Chozeho z dubna asi také né moc kladný, takže pokud se to bude opakovat všechna tři vlákna rovnou smažu. Narozdíl od předchozího více než měsíce už ted budu na netu skoro pořád.![]()
Vlákno přesouvám do dotazů a připomínek.
Uz jsem se jednou omluvil a snad to staci ne. STaci se podivat kdy byla vlakna zalozena… Pokud to nemuzes prsto prekousnout tak ti hold nepomuzu. Na druhou stranu se podivej kolika 100 kam uzivatelu z tohoto fora jsme umoznili mit slusnou GPS za prijatelne penize. A od upozorneni jsem zadne nove tema nepridal.
Téma ne, ale příspěvků mnoho. Už v první soukromé zprávě jsem ti dost vstřícně a slušně napsal, co si myslím o frekvenci tvých reklamních příspěvků a k čemu to může vést, ač já osobně jsem rád, že dodáváš GPS za příjemnou cenu. Nakonec se ukázalo, že ta zpráva byla za minutu dvanáct, ale nevím ani jestli ti došla, protože jedinou "reakcí" byly hned vzápětí další tři reklamní příspevky, naněž hned následoval ten Chozého a zamknutí vláken.
Ani tak jsem si s dalšími přibývajícími hlavu příliš nelámal, když jich nebylo moc, protože jsem si říkal, že nemám zapotřebí to řešit, když to třeba nikomu není nevhod, spíš naopak.
Jak ale vidíš, teď už to nevhod je a tak snad uznáš, že asi nezbývá než od varování přejít k činům. Myslím, že s tebou bylo jednáno dost slušně a vstřícně (viz třeba rubrika v sekci obchody) a byl bych proto rád, kdybys jednal stejně. Dík.
Jinak hlavní slovo mají samozřejmě admini Pepa z Pocernic a Choze, tak to můžeš zkusit ještě s nimi.
Ok jak jsem napsal a omluvil jsem se vsem komu to vadilo a vadi. Beru to na vedomi a uz se to nestane.
Me to kuprikladu jako uzivateli vubec nevadi. Osobne bych to videl spise tak, ze uzivateli Honzik&Pavlinka a ostatnim jemu podobnym vadi, ze nekdo neco prodava a ma z toho zisk. Nechapu, ze v dnesni dobe jeste nekteri lide neopustili myslenku komunizmu, ale to nevadi. Principielne podle jejich tvrzeni by totiz nesmel na tomto foru prodat nic a ten, ktery jako nevhodny darek obdrzel to ci ono, nerozbalil to a timto se to nestalo veci pouzivanou. O co Vam jde?! sam jsem majitelem podobneho fora s jinou tematikou a rozhodne nezavrhuji, pokud nekdo kdo je schopen nabidnou dobrou cenu na veci, ktere se drzi diskuze a jsou tedy "k tematu", aby na mem foru toto poskytli ostatnim. Vcem vidite problem Vy? Konkretne bych strasne rad slysel, co je tak poburujicim a natolik nezkousnutelnym problemem u uzivatele Honzik&Pavlinka, co je to kvuli cemu tak strasne broji proti Warpsovym nabidkam.
Jeste podotknu, ze nejsem v zadnem ani pratelskem ani nepratelskem vztahu s zadnou z ucastnenych strach.
Na tohle se dá říct jenom jedno: "Aby jste se kurva neposrali z toho, že se tu občas objeví dobrá nabídka dobré GPS."
Osobní názor: Nebo, že by tlak ze strany jiných shopů, kterým to nepřijde vhod?! Hmm?!
Taky to nechapu, jak jinak se ma clovek dozvedet kde se da neco za slusnej peniz koupit, a co tema "Legend za xxxx" atd.
Pokud by tady byla zabehla reklama na placene bazi a warps ji obchazel pres forum tak asi jo, ale takto? Komu to vadi, pokud te to nezajima tak to tema neotvirej:)
Když je takový problém mít to ve FRCu, tak není problém založit nový box- Inzerce.
Není liž pravda?
Máš pravdu, komerční nabídky asi do FRCu nepatří a i tento server není inzertní, ale… Nevím proc by tady nabídka být nemohla, ale podle nějakých podmínek. Tedy chceš inzerovat, pak dej banner nebo text do placeného vlákna fora. Ostatní by měl bez milosti mazat správce jednotlivých vláken, jenže jak je vidno, to tady moc nefunguje.
Na druhou stranu, je možná lepší když tady někdo napíše rovnou svoji nabídku a víme od koho je, než když začne někdo tady vypisovat pod nějakým falešným nickem …"víte o tom že tam a tam mají supr ceny?"
Možná by i pro jiné možnosti bylo dobré, kdyby si člověk mohl nakonfigurovat, která vlakne nechce mít v novinkách… mne nezajímá FRC, Garmin a Témata mimo GC, tak je prostě odškrtnu, že je nechci a neotravují. Kdybych se chtěl na něco někdy z těchto témat podívat, tak půjdu přímo…
Kdo tě nutí ty nabídky číst, nikdo…
Neboj kurva se určite neposerem. I tobě by možná neškodilo prečtení pravidel pro přispívaní do tohoto fóra.
edit: Mimochodem, když už jsme u těch pravidel… maj se měnit, ne obcházet, takže s reklamou plačte na jiném hrobě a všimněte si i některých proběhlých anket.
Sem přesně čekal, že se ozveš! Ano, trochu jsem to možná přehnal, ale myslím, že moje reakce je naprosto adekvátním.
A pokud tu furt někteří řvete, jak se má jít s omezovaním a regulováním na Kubu, tak tohle je to samé v "bledě modrém". Takže šťastnou cestu!
Porusili jsme pravidla a jsem si toho vedom. Timto se vsem zucastnenym omlouvam a slibuji ze nase nabidky najdete vzdy pouze v sekci OBCHODY a potom od 1. zari na nasem ESHOPU. Prejem vsem krasny den. Ted jsem nehorazne zmokl na kole spolecne s novym OREGONEM 200 a musim rict ze po 1 hodine opravdu silneho deste vydrzel. Krasny lov
Warpsi kašli na zakomplexované,dělej co uznáš za vhodné a dál nabízej GPSky za skvělé ceny tady na foru. Lovu zdar
Přesně tak, dál nabízej GPSky za skvělé ceny tady na foru. ![]()
Pravidla jsou od toho aby se dodrzovala. Jsem si vedom chyb a omluvil jsem se za ne. Uz se to nestane a pokud se nejaka nase nabidka objevi v sekci FRC bude to pouze GPS mirne jeta nebo predvadeci kus (ne nova) ostatni nabidku najdete v sekci OBCHODY. Prejeme vsem krasny vikend a musime se chystat na daleky geolov …
Jo, pravidla jsou, aby se doržovala, ale na tvých nabídkách nevidím zas tak nějaký velký problém…dejme tomu klouže to na hranici. A vůbec všichni co sem píšete…běžte radši kešovat na pěkná místa a neřešte takový blbosti. Poslední dobou tento server raději moc nenavštěvuji a když ho navštívím, hned mne aspoň jedno stupidní vlákno nas…e. Jde to tady od deseti k pěti. Howgh.
Rozhodně jsem nechtěl šířit flame. Apriori nejsem proti komerčním nabídkám, ale za podmínek, že by byly ve vlastní sekci a človek by si moho tuto sekci vyfiltrovat. Co mě přimělo k napsání tohoto příspěvku bylo to, že jsem si otevřel gc.cz a hned na titulce na mě svítilo 3x pod sebou +++ SUPER CENA +++ . Hned mě napadlo, jestli jsem na tržišti GPSek nebo na fóru o geocachingu. To je to, co mě rozlítilo. Rozhodně to nebylo zamýšleno jako atak proti Warpsovi. Je jen dobře, že prodává levné gpsky. Spíše mi vadilo jakým způsobem. Také bych rád, aby mi někteří jedinci nepodsouvali jisté myšlenky a názory, se kterými se rozhodně neztotožňuji. Takže slušnost především…