!!! ZATIM ZCELA TAJNE 31. 5. 2008 !!!

Jelikoz s spolu s Lucecitkou a Imaginem citime jisty hlad po boji, zverejnujeme zatim zcela tajne informace o datu konani eventu/zavodu/boje/pijatiky na toto datum.

Ostatni udaje jsou zatim zcela tajne, ale pro zacatek: zacnete bystrit zavity a ladit formu, predpokladame cca 30 bojovych teamu a ucast na vecernim vyhlaseni vysledku a naslednem eventu pokracujicim volne az do rana. Eventu se samozrejme muzou zuscastnit i nezavodni teamy :smiley: Jakmile bude listing venku budete informovani :smiley: a nebojte bude dostatek casu na to aby si vsichni vsechno precetli a predali nejen potrubni postou ale i Ceskou postou, registrace pocitame zacnou cca 14 dni po zverejneni listingu abychom predesli tomu ze nekdo nebude vedet nic, jelikoz proste nema cas kazdy den koukat na forum. Takze muzete smele predavat a premslet co muzete na svych dovednostech zlepsit :slight_smile:

ÚÁÁÁ!!! Už si brousíme drápy, nabíjíme baterky, impregnujeme boty, chystáme svačiny!!!
Prosím, prosím, prozraďte alespoň přibližné datum zveřejnění listingu (únor, březen, . . .). Díky

Pokud se zadaří, tak listing zveřejníme v následujícím týdnu (už je sepsaný, jen dolaďujeme detaily). Na jeho publikaci v tomto vlákně samozřejmě upozorníme! :wink:

nerobte tajnosti, aj tak vsetko vieme :smiley:

Díky! Ale stejně nebudu spát klidně . . . :wink:

Kuš ty čaroději! :smiley:

Takze listing odeslan na schvaleni a muzete se tesit :smiley:

Tak Ponik vyslysel nase prosby a zverejneni listingu bylo otazkou okamziku :smiley: Diky moc

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=d0434c41-2bd1-4897-bb15-7e91a9f0dc72&log=y

Kveten zacina byt eventove nadupany :slight_smile: ale tohle asi stoji za hrich…:slight_smile:

Adame Saci komando jde do toho.

Mna Stando s Vama jsem samozrejme pocital :smiley: Proto bude o jeden sud vice :))

Jako kdybych s tím počítal - zrovna měním motor v geovoze!
Už se těším a jdu schánět posádku!

Jsem solista bez auta.Bude-li někomu chybět člen do teamu,rád se zúčastním.

Tak se právě chystá dodatek k listingu s bližšími informacemi jak bude probíhat registrace do závodu - hlavně nepanikařte, [color=red]registrace opravdu odstartuje až za týden v pondělí 10.března v 9:00h[/color]
Jen chceme, abyste byli včas a řádně informováni a mohli se zeptat na případné nejasnosti :wink:

Tak v listingu už jsou info o tom, jak bude registrace do závodu probíhat :wink:

JJ na formu nehledte, neni to na nic jinehzo nez na registraci :smiley:

A taky Vám tam Adam dal aktuální čas, abyste se mohli sesynchronizovat s naším velitelským časem :slight_smile:

Bude nutné k závodu nějaké GPS, nebo stačí mapa a busola?

Samozrejme ze bude, je to o geocachingu takze bude treba MINIMALNE 1 GPS na auto, uz jen kvuli tracklogu pro kontrolu rychlosti a pohybu po "zakazanych cestach"

[color=orange]Do listingu doplněny další upřesňující informace k registraci do závodu - ČTĚTE POZORNĚ!!![/color]