zavery 2. geocacherskeho zjazdu :-))

este ma napada spisat a prediskutovat veci, ktore vyplynuli na povrch pri rozhovoroch s viacerymi z vas

  1. prepojenie for s gc.com, najlepsie aby oni uviedli linku sem. napisal som im, ale necakam, ze by boli ochotni.

  2. ponuknut spolupracu Slovakom (www.geocaching.sk). to je otazka na Jana a na samotnych ludi zo Slovenska. oni maju momentalne vlastny system nespolupracujuci s .com, co je skoda, lebo sa tam stracaju travelbugy, turisti nevedia o vela cachiach atd. zda sa, ze nie je v ich silach to preprogramovat.

mohli by sme pokusne nechat generovat aj Slovensko na tomto site a predviest im to??

  1. co si myslite o tom, podporit geocaching tym, ze by sme rozsirili navod, ako si lacnejsie kupit GPS? napriklad zlty etrex co stoji v krame 5600 sa da kupit cez internet za 3200 aj s postovnym - prave sme so Samanom v stadiu netrpezliveho ocakavania. samozrejme vsetko legalne. neviem, aky by mal takyto navod nasledky pripadne aky by spravil image tomuto situ :slight_smile:

co myslite?

AD 2

Myslim si, ze by to bylo dobre. I pro nas z Moravy;-)

AD3

Souhlas, vcetne jednoducheho rozdeleni, co lze a co ne predelat do evropske verze (prave me svrbi ruka na gpscity.com a taky hledam informace, co lze a co ne - resp. za kolik). Takze plna podpora.