prosim, pokud by to bylo mozne, slo by zavest kategorii fora, kam by mohli moderatori presouvat temata ktery se vymknou kontrole a tato kategorie by nezasahovala do aktivnich temat a zvlaste ne do globalniho RSS(bez grat.). Diky RSS mi neunikne zadny podstatny prispevek tady foru, ovsem diky takovejhlem tematum, kdy prijde za ctvrt hodiny 10 prispevku, to fakt rovnou mazu. Tim presunem do takove kategorie by se i vyresili protesty lidi proti uzavirani temat.
Jo jo, to by se tu hodilo ![]()
Uvažuje se o tom, ale vzhledem k novým moderátorským funkcím to možná nebude třeba. Stačí jen, abyste hlídali sami sebe (resp. příspěvky na svá vlákna).