Zavod minci

Pri prilezitosti ceskej mince a jej prichodu domov sme vymysleli zavod minci - Start v mojej cache Presov foreign coins exchange GCQH25, checkpoint v Prague foreign coins & geocoin exchange GCM9GB a ciel nazad v Presove. Co keby sme z toho urobili medzinarodny zavod oboma smermi, nepridal by sa niekto na trasu Praha - Presov - Praha ? Start cca 1.4.06 - ostatne dohodneme v diskusii.

30.3. idem do Bratislavy, takze mozem az o polovicu skratit trasu ceskym minciam :slight_smile: Inac preco nie, aspon bude sranda :slight_smile:

pockaj.. ti uniklo ze planovany start je 1.4 .. a zas zobrat vsetky mince nie - podla mna urobime pravidlo, ze kazdy moze prenasat jednu mincu naraz radsej.. resp ak ma viac, tak ich musi dat do roznych cache (okrem finalnej). Ked sa vykrystalizuje zaujem, tak skusim spisat pravidla.

to bola tak trochu sranda z mojej strany :slight_smile:
jasne takze ja sa hlasim :slight_smile:

Igi ja by som sa tiez pridal, skus skoncipovat tie rulez tak, aby nemuseli startovat len z Presova (aj ked nepochybne chapem, Presov je nesporne hlavne mesto sveta:). Trebars by z Blavy museli mince prejst cez viac konkretnych checkpointov (Brno, Ostrava, mozno Vieden…)

OK - tretia cache - Gildirova Gringot banka v Blave. Takze start v jednej z tych troch Praha, Blava, Presov. Zvysne dve ako checkpointy a ciel znova v startovacej. Tym sa Samanov naskok zmensi na tretinu .. hehe … skusim to spisat a ocakavam dalsich startujucich

ok, Gringot banku mame v Bratislave kusok od baraku :slight_smile:

prva verzia pravidiel je na http://geocoinsrace.bilak.sk - piste namety

Taky bychom se radi zucastnili. Jenom k pravidlum:

  1. kdyz budu chtit a budu takovej mag.r - je mozny osobně projet všechny tri waypointy?
  2. jasne ze hrajem fair play, ale jak dokazeme, že tam ta mince opravdu byla?

vyfoť cache + minci + čerstvé noviny

To musím zkusit taky. Už jsem prosil Samana, aby mi dal minci do Prague Foreign Coin & Geocoin Exchange a jsem zvědavý, jak dlouho budou mince cestovat, než dorazí do cíle.

K pravidlám navrhujem, aby do checkpoint cache musel mincu vlozit iný geocacher, ako ju vyberie. Ďalej navrhujem, aby geocacher nemohol prenášať vlastnú mincu. V prípade, že má niekto u seba viac závodných mincí, tak musí každú umiestniť do inej cache. Tým by sa dala vylúčiť možnosť, aby niekto nepreniesol naraz celú kopu mincí (čo ty na to, Šaman ?).
Lachtanovu mincu som doplnil do tabulky.

jasne nemam s tym problem. Nevylucis sice, ze clovek neprenesie kopu minci, ale musi ich rozdistribuovat po viacerych cache a tak to bude trosku trvat kym sa dostanu do checkpointu… akurat je to potom nieco ako Sophiina volba (prehanam) rozhodnut, ktoru mincu clovek necha vyhrat ak sa jedna uz o poslednu cache :slight_smile:

OK. Pravidla doplnene na stranke http://www.bilak.sk/mambo/content/view/48/9/ a vypisane ceny venovane geocachingshop.cz - stale je tyzden casu prihlasit sa do zavodu.

Posledny den na registraciu minci/TB do zavodu je dnes. Zajtra zaciname, tak sa este mozete pridat.

Este klikatelna linka:

http://geocoinsrace.bilak.sk


Pridajte svoju mincu, ceny su zaujimave, bude to sranda sledovat:-)))

toz v Prahe som uz 4 mince vlozil do startovnej cache, pozor, zavod zacina az zajtra, dnes ich nevyberajte!!!

Pravdepodobne dnes budeme poznat vitaza - Lachtanov geocoin, ktoreho prichod do Prahy ocakavame dnes (by Trenki). Pekny vykon po dvoch mesiacoch. uvidime ako si poradia dalsie. Vojrou ma tiez sance na dobre umiestnenie a Gildir takisto. Ostatni trochu bludia a moje dve mince su asi nenavratne stratene v Prahe.

Geocoin už dorazil do cíle. Ani jsem to nečekal, že vyhraje :slight_smile: Byla to má první mince a spíš jsem byl zvědavý, za jak dlouho mince obejde všechny 3 checkpointy. Trvalo ji to přesně dva měsíce (od 1.4.2006 do 31.5.2006). Zajímavé je sledovat i ostatní závodní mince. Třeba Czech Racing Geocoin - Mikes & Danuska jede okruh i přes Anglii a Norsko, takže asi nasbírá největší vzdálenost. Bohužel neuvěřitelnou smůlu měl Igi, který závod zorganizoval. Do závodu poslal dvě mince a obě se mu ztratily :frowning: Igi nevěš hlavu, připravil jsi nám dobrou zábavu, za kterou Ti moc děkuji.

Bol som osobne svedkom vlozenia Lachtanovej mince do finalneho checkpointu, mal som zraz s Trenkim a robil som udrzbu cache, gratulujem Lachtan :)))