Zdravím, potřebuji se poradit s místními znalci přístrojů - v září se chystám na tři týdny poněkud dále směrem na východ a jde mi o to, abych si zaznamenal treky a body tam, případně (ale to už není tak nutné) i cestu tam a zpět. Jelikož jsem již rok a půl šťastným majitelem G60 a hodlám jím zůstat i v budoucnu, nechci ji brát s sebou.
Tím pádem bude asi jediné možné řešení koupit něco staršího, pokud možno co nejlevnějšího - a teď se konečně dostávám k té otázce - co byste doporučovali za přístoj?
-
s největší pravděpodobností nebudu muset používat navigaci jako takovou
-
určitě mi půjde o co nejvetší výdrž baterek
-
z důvodu dostupnosti i výdrže se kloním k nemikro tužkovým baterkám
-
jak je to s ukládáním prošlých tras u jiných přístrojů, resp. s pamětí pro ně
-
na co si dát ještě pozor
???
předem za rady či podnětné nápady a návrhy všem děkuji, ahoj Vogi