Zaznam z vetsiho vyletu

Zdravím, potřebuji se poradit s místními znalci přístrojů - v září se chystám na tři týdny poněkud dále směrem na východ a jde mi o to, abych si zaznamenal treky a body tam, případně (ale to už není tak nutné) i cestu tam a zpět. Jelikož jsem již rok a půl šťastným majitelem G60 a hodlám jím zůstat i v budoucnu, nechci ji brát s sebou.

Tím pádem bude asi jediné možné řešení koupit něco staršího, pokud možno co nejlevnějšího - a teď se konečně dostávám k té otázce - co byste doporučovali za přístoj?

  • s největší pravděpodobností nebudu muset používat navigaci jako takovou

  • určitě mi půjde o co nejvetší výdrž baterek

  • z důvodu dostupnosti i výdrže se kloním k nemikro tužkovým baterkám

  • jak je to s ukládáním prošlých tras u jiných přístrojů, resp. s pamětí pro ně

  • na co si dát ještě pozor

???

předem za rady či podnětné nápady a návrhy všem děkuji, ahoj Vogi

Pokud se chystas nekam dale na vychod, klidne bych si vzal i tu G60. Ja myslim, ze se s tou kriminalitou v Brne prehani ;-)))))))

…a nejen v Brně. Mám také Garmina 60C, procestovala se mnou několikrát Maďarsko a Rumunsko a mám ji dodnes. Nevím, ale já bych se nebál ji vzít s sebou. Přijde mi to lepší řešení než kupovat jiný přístroj… Ale každý jak chce.