Ahoj,
Lakomci pořádají vánoční výpravu pro děti do Lužických hor. Pokud se chcete před svátky zbavit dětí, tak je pošlete s námi. Máme ještě volná místa.
http://www.taborku.estranky.cz/clanky/lakomcovy-akce/lakomcovyakcce
Můžete mě kontaktovat a to nejlépe na email [mail][email protected][/mail]
Zatím ahoj