[color=violet]Zdenku, jsem opravdu moc ráda, že to mohlo být na mé kešce! Gratuluju! A to jsem si myslela, že první budu přát já Tobě než Ty mě k dvoustovce![/color]
A ze ses ani nepochlubil kdyz sme se videli ty tajnustkari!!!:D:D:D Hodne hodne hodne gratulací chlapaku!!!
No, tak jsem si rikal, ze to mohlo byt klidne na nasi - meli jsme dve zelizka v ohni, ale dvoustovka tesne minula Nazareth, prosvistela kominkem a vlitla otevrenou branou primo do Vyskova. Ale jsme trpelivi - tak honem do dila, Klingoni cekaji na 300!
G R A T U L U J E M E! ;)![]()
[color=blue]Gratulujeme a do dalšího hledání přejeme co nejmíň "Slavíčských tunelů"…![]()
Ivo a tým[/color]
Gratulace k tobe bezi i z pernikova
jen tak dal ![]()
Právě co nejvíc !
Tunel jsem si užil moc, i když (nebo právě proto že) jsem tam byl mockrát.
ZCh
Zdenku, graaatulujuuuu !!! At ti zbyde na ty pixlicky v budoucnu trosku vic casu !!!