Zch dal na Vyškovské bráně 200 :-)

[color=violet]Zdenku, jsem opravdu moc ráda, že to mohlo být na mé kešce! Gratuluju! A to jsem si myslela, že první budu přát já Tobě než Ty mě k dvoustovce![/color]

A ze ses ani nepochlubil kdyz sme se videli ty tajnustkari!!!:D:D:D Hodne hodne hodne gratulací chlapaku!!!

No, tak jsem si rikal, ze to mohlo byt klidne na nasi - meli jsme dve zelizka v ohni, ale dvoustovka tesne minula Nazareth, prosvistela kominkem a vlitla otevrenou branou primo do Vyskova. Ale jsme trpelivi - tak honem do dila, Klingoni cekaji na 300!

G R A T U L U J E M E! ;):stuck_out_tongue:

[color=blue]Gratulujeme a do dalšího hledání přejeme co nejmíň "Slavíčských tunelů"…:wink:

Ivo a tým[/color]

Gratulace k tobe bezi i z pernikova :smiley: jen tak dal :wink:

Právě co nejvíc !
Tunel jsem si užil moc, i když (nebo právě proto že) jsem tam byl mockrát.

ZCh

Zdenku, graaatulujuuuu !!! At ti zbyde na ty pixlicky v budoucnu trosku vic casu !!!