Zdenek+Jana+Verca 100

Tento team dosáhl na našich keších své prví sté nalezené keše. Balhopřejeme.

Tak to se taky připojuju ke gratulaci. První stovka je holt první stovka. Do dalších přeju přízeň satelitů, počasí a terénu.

Jasne to je prvni magicka hranice ! Moc gratuluji a preji hodne dalsich kilometru za sipkou.

Neda mi to abych taky nepogratuloval. Dosahnout prvni stovky je parada a tak preji spousta dalsich krasnych vyletu stravenych s geocachingem. Gratuluji!!!

a hlavne ma tento team z hladiska gender studies dobre zlozenie, ale nielen preto gratulujem :)))

Již je to omleté, ale je to pravda !!! Každá stovka je krásná, ale ta první je nejkrásnější. Gratuluji!!!

Take se pripojuju a jako nedavny stovkar preju jen tak dal.

Vzhledem k tomu, ze jse Zdenek muj prvni cesky potkany geokacer, tak mi neda nez rovnez celemu tymu pogratulovat a poprat hodne sily na dalsi lovy!

Vidím, že mě to málem uteklo, takže se také připojuji k blahopřání.

Pripojuji se ke gratulacim, hodne peknych geovyletu

taky gratuluju