Zdudu vyhral boj s komarmi a kozami
a dosiahol metu 300 najdenych cache, gratulujem :)))
taktez gratulujeme
Klobouk dolu, ty jedes. Gratulujem
Gratulace! Jen tak dal!!
Dekuju, dekuju, budu se i nadale snazit :-))
Sice až po oslavencově poděkování, ale i tak gratuluji a přeji úspěšný atak na další vrchol.
Také se připojuji k velému blahopřání.
Sakra, už má třístovku… tak docela nenápadně, ale má! Moc blahopřejeme, Tvůj stupeň postižení je již velmi vysoký a zajišťuje si prestižní místo v Pavilonu 22 (asi ho budou muset rozšiřovat!)
![]()
M + 3 geogirls