Že by šílenec?

Při brouzdání po mapě na .geocaching.com,jsem náhodou narazil na tuto serii keší.Jaký by asi měla úspěch u nás?Mě osobně se to příliš nazamlouva.Ja mám rád keše které mě přivedou na zajímavá místa.Tohle už jsou spíš jatka:D.I údržba musí být nadlický úkol,já bych se do ničeho podobného nepouštěl ani v menším měřítku.

no mě by to nevadilo, v tomhle počasí a při nudné neděli by to šlo.
zajímavý je, že při oddálení to dělá pěkný obrazec, co to asi je?
taky koukám, že to nedělal jen jeden šílenec, ale že jich je víc :slight_smile:

No tak nevím, neexistuje pro to nějaká diagnoza? Podle mě je to pitomost. Je vůbec možný založit tolik keší v takový hustotě? Nadruhou stranu odlovit 109 keší za den;)

Tak jsem trochu prošel tu stránku, kde je vysvětlení celé akce - jako nápad je to zajímavý.
Bude sranda, až se toho chytí někdo u nás…
Nebo nová disciplína: kreslení kešemi do mapy :stuck_out_tongue:

Anglání jsou na tohle absolutní experti, už jsem našel podobné serie asi 3 nebo 4, ale ty byli alespon v lese. O jedné už tu psal chemik a ta byla typu tady seděl muj dědeček na pařezu, tady zahodil ohryzek a tady počal maminku no prostě co krok to keš:D

ahoj, také jsem jukla na tu mapu a žasnu. No, kdyby někdo organizoval bláznivou akci, letecky na 1-2 dny do okolí, tož bych se možná přidala. :o;)
V Londýně jsem nebyla ani nepamatuji… Autem se mi tam nechce jet.

Hehe.. Můžeme uspořádat ve VB soutěž, kdo najde všechny do jednoho dne.. Schválně, kdo by vyhrál..
Měl bych tip. Kdyby tam nikdo ještě nebyl a byli bychom u toho jen Češi, tak by vyhrál Lakus :D:D:D

Jooo. To by byl žhavej kandidát.:smiley:

No to neni špatnej nápad - objednat si menší letadlo a někdo poblíž celej hotel, tak by to byl slušnej víkend.
Případně to prezentovat jako výjezdní event - každý bod se hodí :slight_smile:

hmm, jel by někdo?
..:: Z: Praha / Ruzyně (PRG) / Česká republika
..:: Do: Londýn / Heathrow (LHR) / Velká Británie
..:: Airline: Click4Sky
..:: Cena: 2 780 CZK (konečná cena letenky pro 1 osobu včetně všech tax a poplatků)
Volných termínů na víkendový let do Londýna je spousta. Cena je i se zpáteční cestou. Že bychom dali CZ EVENT v UK?
No a kdybyste chtěli menší soukromé letadlo, není problém. Dodám. Ale kdo to zaplatí? B)B)B)
Let pro 4 pasažéry soukromým letadlem do Londýna vyjde cca přes XXX tis Kč :o:o:o

Já vím o několika takovýchto sériích a dlouho mi to celé vrtalo v hlavě, než jsem prostě pochopil, že Angláni prostě nejsou normální. :slight_smile: A že to hlavně není jen jejich problém.

Nic podobného se mi nelíbí, ale nezavrhuji. Možná se to někomu bude líbit a upřímně řečeno, ten event by mě docela lákal. :slight_smile:

Ale co je nejhorší na takovýchto sériích je ten fakt, že lituji lidi, kteří mají nastavené notifikace na tu oblast. Mě se jednou podařilo chytit takovouto sérii na telefon a přišlo mi cca. 70 smsek a to jsem chytil pouhou polovinu této série. :slight_smile:

Dostat se do UK není problém, ale jak je to tam s levným ubytováním? Jako o výletu do Londýna a okolí uvažuju už docela dlouho, jen tohle sem zatím nehledal. Má někdo zkušenost?

Tak to je teda huuusty!!! Mam par kamaradu v UK, tak je pozadam o cenove nabidky na levne ubytovani. Sice cca 3000 za let do UK je pro me v momentální chvíli celkem dost + ubytování, ale ja bych do toho rad sel. Jakmile budu vedet ceny, tak dam vedet.

Páni kačeři, to tedy čumím. :D:D:D
Potěšilo mne, že se můj nápad zajet podívat do okolí Londýna zalíbil. Co to udělat podobně, jako bude v únoru akce v Praze: Geocacher Get-Together IV Prague GC1K23G.

Mohl by to být to český výjezdní EVENT u Londýna, požádame místní kačery o podporu s hledáním levného ubytování.
Chemiku, Šamane, pojďte mi pomoct s organizací, ostatní se mohou také přidat a vymyslíme to. Poladíme termín, zabukujeme letenky a pofičíme na tajemné kešovací obrazce do daleké země. :o
NadaK2

Pěkná bodovačka

No, tak doufám, že se podobných blbostí nechytne někdo od nás… Nemám rád kešky, které nemají svůj smysl a jsou někde jen pro bod, i když je kvůli bodíkům sbírám a vždy doufám, že si alespoň udělám pěkný výlet…
A taky si myslím, že pokud někdo chce ukázat lidem nějakou cestu, je lepší udělat třeba jednu multinu… To u mé série Špionem v Josefově taky navštívíte přes 50 míst, abyste získali 4 multiny a pak 1 bonusovou mysterku, ale má to příběh a snažím se pomocí multin ukázat zajímavá místa…

Ahoj, jestli pojedete, hlásím se také. A ubytování nepotřebuji, stejně při hledání neusnu. :slight_smile:

Ted jsem zjistil, ze let do Londyna a zpetz Prahy neni zase tak drahej, kdyz trefime na dobrej den na strance Student Agency http://www.studentagency.cz/mainpage.php?switch=102327 je cena 1183 s poplatky, takže si myslím, že by se to dalo všechno pořídit za hubičku. Ubytování ještě nemám zjištěné ale myslím, že kolem 2000 všechno + samozřejmě nějaké občerstvení jako chleba s řízkem na cestu si určitě připravíme doma. Když to dobře vybereme, tak jeden den tam, přespat hledat a letet domu by nebylo zas tak spatný.

tak rozhodne letenky nekupovat pres student agency :o)… mnohem "prihodnejsi" je projit weby spolecnosti, ktere za smysluplne ceny letaji z prahy do londyna - coz neni mnoho - 3 (click4sky, easyjet - ten pres student agency nekoupite, skyeurope) … letenky se daji sehnat za velmi dobre ceny, ale pokud vas bude vic jak +/-10, tak se pripravte na to, ze ne vsichni poleti za takovou cenu, ale ze ti co prijdou trosku "pozdeji" uz to budou mit drazsi.

No, tohle mi prijde uz trochu extremni serie, me se libi spis toto Geocaching

Alespon to neni delane pro vyzobavce, co jedou jak slepice zrnicko za zrnickem :smiley: