V Jíčíně na horě s kapličkou jménem Zebín prý někdo asi ukradl cache, zbyl tam jen prej červený pytlík, já akorát wím že to v červeném pyltli bylo, takže to asi někdo ukradl:-/
V Jíčíně na horě s kapličkou jménem Zebín prý někdo asi ukradl cache, zbyl tam jen prej červený pytlík, já akorát wím že to v červeném pyltli bylo, takže to asi někdo ukradl:-/