Zebram o dopravu :) 10.-11.4. Sovinec -> Ostrava -> GeoVelikonoce

Nenajde se nekdo, kdo by z patecniho eventu na hrade Sovinec jel zpatky do Ostravy

nebo nekdo z Ostravy v sobotu na GeoVelikonoce

nebo idealne ( :slight_smile: )ze Sovince primo na GeoVelikonoce … a mel by misto v geovozidle pro 1 kacera? Samozrejme na benzin prispeju :slight_smile:

Žebráš moc pěkně. Večer bych měl vědět jestli bude jedno místo Sovinec - Velikonoce .. volné.

Mám potvrzený plán B…takže tě beru..na Sovinec dojedem kolem 14..kolem 16-17 si myslim..že bych plánoval odjezd..po cestě nějaký pixly ale jinak přímo na GeoVelikonoce

tak bohuzel ke Qnikovi se podle poslednich zprav nevlezu …

… takze zebram dal :slight_smile: