Nenajde se nekdo, kdo by z patecniho eventu na hrade Sovinec jel zpatky do Ostravy
nebo nekdo z Ostravy v sobotu na GeoVelikonoce
nebo idealne ( )ze Sovince primo na GeoVelikonoce … a mel by misto v geovozidle pro 1 kacera? Samozrejme na benzin prispeju
Žebráš moc pěkně. Večer bych měl vědět jestli bude jedno místo Sovinec - Velikonoce .. volné.
Mám potvrzený plán B…takže tě beru..na Sovinec dojedem kolem 14..kolem 16-17 si myslim..že bych plánoval odjezd..po cestě nějaký pixly ale jinak přímo na GeoVelikonoce
tak bohuzel ke Qnikovi se podle poslednich zprav nevlezu …
… takze zebram dal