Zeleznicni #8: NKD mozno po presunu podruhe zalogovat (zkulturneni mista)

Chci se timto omluvit vsem cacherum, kteri navstivili tuto cache do 9.3.2007 na puvodnim umisteni. Kdyz jsem ji zakladal, nevsiml jsem si, ze opravdu okoli je dost nechutne a ze tam o kus dale prespavaji bezdomovci.

Vsem tedy, kteri cache nasli do tohoto data, uznam pripadny druhy found log, nebot finale bylo vyrazne presunuto a zkulturneno. Kdo se pro druhou navstevu rozhodne, tomu staci jen prepocitat vzorec finalove cache, ostatni indicie a stage zustavaji v platnosti z puvodniho stavu.

P.S. K teto vyzve me primel povzdech dandry u Zeleznicni #9, kteremu timto gratuluji k FTF, kde spravne rika, ze misto bylo jaksi... No proste kdo se chce spravit chut, at nevaha. Nejsem sice osobne zastance logovani jednoho cache-wpt. dvakrat, ale komu to nevadi, at tak klidne ucini.