Nemate niekto z prazakov nahodou doma drevenu bednu na zamykanie? Potreboval by som ju pozicat na ukladanie darcekov na geopivo - zase som si nieco vymyslel a chyba mi hardware :o Diky ![]()
Já mám. Ozvu se večer
Musíš si ale vzít vlastní zámek
a tu lonskou jsi propil, nebo jsi s ni v domecku zatopil? ![]()
diky moc, Cowboyko
si moja zachrana. So zamkom je to ok.
Hele Daine, Ty si myslis, ze so svojim zivotnym stylom si pamatam, co bolo pred rokom? B)B)B)