zhanam drevenu bednu na geopivo

Nemate niekto z prazakov nahodou doma drevenu bednu na zamykanie? Potreboval by som ju pozicat na ukladanie darcekov na geopivo - zase som si nieco vymyslel a chyba mi hardware :o Diky :smiley:

Já mám. Ozvu se večer
Musíš si ale vzít vlastní zámek

a tu lonskou jsi propil, nebo jsi s ni v domecku zatopil? :smiley:

diky moc, Cowboyko :smiley: si moja zachrana. So zamkom je to ok.

Hele Daine, Ty si myslis, ze so svojim zivotnym stylom si pamatam, co bolo pred rokom? B)B)B)